Jump to content
luca123

Prestez urmatoarele servici.

Recommended Posts

1.Pot aduce like(1000-10 dolari plata prin pp sau btc de pe tot globul , doar din ro 15 dolari)

2.Vizite pentru youtube 1000-4 dolari

3.Postari in grupruri din romania(am peste 4000 de grupuri in care sunt inscris, aici se poate posta la toate sau pe categori discutam pe privat de pret)

4.Postari in grupurile din usa sau uk am 200-3 dolari(un singur post)

5.Urmaritori pe twitter

6.Pot sa extrag in jurul valorii de 5000 de persoane dintr-un grup si sa ii etichetez in postari(48 intr-o postare)-10 dolari costa 600 de etichetari.

7.Pot sa comentez la propiile postari din grupurile de pe facebook, ca sa ramana in capul listei 0,5 dolari-100 de comentari

8.Pot sa extrag utilizatori de facebook(targhetati si sa ii invit sa dea like la o pagina) 500-2 dolari

9.Pot sa trimit mesaj pe privat dupa un cont dorit la toti prieteni (500 prieteni -2 dolari ; 2000- 1,5 dolari; 5000-3 dolari)

10.Pot sa invit persoane la un eveniment 1000-2dolari 10000-16 dolari 20000-25 dolari

11.Pot exporta membri dintr-un grup dupa care va pot face un profil(si sa le dau cerere) pentru ai spama.

Edited by luca123
am adaugat inca un serviciu pe care il pot oferi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...