Jump to content
______

intrebare

Recommended Posts

Stiu k o sa iau ban ,dar macar lamuriti-ma si pe mn de ce dracu am luat ban(Picolo) :evil: :twisted: ????????????

pt post in genul "WAW! super tare" "ms" "thnx" "sunt loser si vreau sa fac posturi multe asa ca postez aiurea doar ca sa ma bag in seama chiar daca nu am nimic de spus...eu o sa postez si o sa enervez lumea! de ce? pt ca am 12 ani si mai mult nu ma duce capul...doar n`am facut degeaba contul, nu?!"

d-aia :)

Link to comment
Share on other sites

Am multumit pt 2 jocuri de telefon , si am zis k pe un anumit tel poti sa ai jocuri doar prin wap ... Crede-ma k nu vreau sa ma fac remarcat ... si nu vreau sa deranjez pe nimeni, vreau doar sa contribui cu ceva util... faza e k nu e prima data cand iau ban , poate aq am luat pe bune ,dar in urma cu ceva tp am primit ban fara nici un motiv plauzibil ...

astept un rasspuns concret

Link to comment
Share on other sites

Doar un mic sfat: citeste regulamentul mai intai (mai ales ca nu e prima data cand iei ban, raspunsul deobicei se afla in intrebare), poate ti se va parea mai restrictiv decat pe alte forumuri din cauza valului de conqizdadori si alte natii. Iti poti recunoaste vreo greseala pe acolo, macar afli de ce sa te feresti pe viitor. Banuiesc ca nu ai ban pe IP deci nu a fost grav, sau te chinui sa intri din alte parti.

Ma mir sa primesti o explicatie plauzibila atat timp cat mergi din primul post pe ideea ca iei ban.

Editat mult mai tarziu:

Am multumit pt 2 jocuri de telefon ,
Frumos dar nu mai multumi decat daca le-ai cerut tu si te-a ajutat cineva, altfel deviezi topicul.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...