Jump to content
Ras

de ce sa nu consumi alcool

Recommended Posts

deoarece alcoolul este o modalitate usoara de a te elibera de stres.

Ce mi`ar place sa traiesc in Suedia or Anglia unde fomeile beau cot la cot cu barbatii .

Du-te prin complexele studentesti.. si o sa ai surpriza ca barbatii sunt de multe ori out-runned de femei la capitolu` baut ;)

Link to comment
Share on other sites

TM, CJ, IS, B.. :) Alege-l pe unul care e mai aproape ;) (Eu stiu caz concret de TM, pt ca aici sunt student... dar avand fosti colegi peste tot, si auzind povesti si povesti... cred ca pot sa zic cu certitudine ca e asa peste tot) :)

Am un coleg, care a baut cot la cot cu prietena-sa.. la pariu... fiecare dadea deodata, aceeasi cantitate peste cap... Si.. nah.. stiu, e rusinos.. prietena-sa l-o facut dupa vreo 4 pahare de vodka... ;).. ea mai ducea :)

Tin sa precizez ca si el.. ducea destul.

Link to comment
Share on other sites

deoarece alcoolul este o modalitate usoara de a te elibera de stres.

Ce mi`ar place sa traiesc in Suedia or Anglia unde fomeile beau cot la cot cu barbatii .

mi-a zis una in Club A ca nu se simte bine daca nu bea cel putin 2 beri pe zi :shock: si yo beau cel p utin 2 pe zi, dar totusi, nu in fiecare zi. uneori mai sunt la "recuperare".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...