Jump to content
Zeal

Cautare pagina login

Recommended Posts

De ce salvezi cu extensia .py când codul e în Perl? De ce trebuie pus scriptul în directorul în care ai Perl? De ce instalezi Perl astfel ?i nu cu managerul de pachete specific distribu?iei? De ce seaman? codul t?u cu ?sta https://github.com/Jubei-Mitsuyoshi/debian/blob/master/old/lazykali/lazy-kali-update-script/hackpack/hackpack/admin.pl ?

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Da scuze, extensia de perl e "pl" nu "py" ma gandeam la altceva. Multumesc ca m-ai corectat! ^^

Codul a fost creat in 2010, nu de catre mine, eu doar l-am editat, iar prin editat ma refer la locurile unde se poate gasi CP-ul in perioada recenta. Te-as ruga sa verifici mai in detaliu, iar cand vine vorba de instalare....fiecare instaleaza cum vrea, nu vad sa fie o regula, dar e bine sa ne dam cu parerea.

A doua intrebare banuiesc ca e retorica...

Rugamintea mea ar fi sa nu va dati cu parerea doar de dragul de a va creste numarul postarilor.

Tind sa cred (sper) ca ai folosit "scriptul" respectiv din moment ce vorbesti.

La cum e scris codul asta https://rstforums.com/forum/100531-java-program-din-java.rst#post626995 nu stiu de ce iti dai cu parerea... tot respectul, dar e de liceu, undeva prin a 10-a daca s-ar preda java.

PS: Creatiile proprii sunt contra cost, asta pentru cultura ta generala.

Nu stiu ce ai editat tu acolo dar e leit cu cel de pe github.Oricum e dumb scriptu redeclara aproape acelasi array de 4 ori doar pentru ca unele fisiere au extensie diferita.... Am facut ceva in javascript mai bun decat e acolo:)))

Are deja 1000 si ceva de posturi nu cred ca asta era problema.

As vrea sa vad o creatie proprie de la tine:) Nu de astea ca nu demostrezi altceva decat ca esti un copycat.

//A scuze ai editat autorul scriptului ai dreptate ai muncit la el nu gluma

O sa revin cand vor fi banate persoanele care nu au ce cauta pe forumul asta!

@Zeal adica , o sa revii cu alt nickname dupa ce iei ban?

Edited by danyweb09
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...