Jump to content
gafi

twitchseo - tepar

Recommended Posts

Salut baieti, azi am luat si eu prima teapa pe forum, am incercat sa cumpar de la cineva 120 usd wmz cu paypal, i-am platit si mi-a dat block instant pe skype Am facut deja dispute sa-mi dea banii inapoi, nu-mi fac griji ca nu-i recuperez dar vroiam sa va anunt si pe voi.

Skype user: dseller.btctalk

Logat de pe ip-urile: 109.166.128.127 109.166.135.179

Adresa de email catre care am trimis: carry.on198@gmail.com

User forum rst: twitchseo - Join Date Apr 2013

Update: La motivul tranzactiei a pus ca vinde un eBook, eu am vazut abia tarziu fiind grabit (din alte motive, viata de zi cu zi) sa platesc iar acum la dispute a dat reply si mi-a pus un link de download pentru ebook spunand ca imi trimite ce am platit :) nu e fraier omu. Le-am trimis iar un email celor de la paypal si o sa le trimit si print screen cu ce am vorbit cu el. Daca aveti sfaturi ceva, sunt bine venite. Si criticile la fel :))

am pus aici conversatiile cu el:

y2G4dpw.jpg

wRFQXrr.jpg

xKz3rez.jpg

9fvRRRS.jpg

Link to comment
Share on other sites

da-o-n plm ca e a nspea teapa care o dau aici. ce dracu ma, sunteti oameni mari, chiar nu aveti common sense.

acu incepeti iar de postati adrese poate ma gasiti odata :))

aah. chiar. cand am dat io ultima teapa aici. hmmmmmm. creca a fost VirtuaChange. dap. aia a fost. a , lol, nu, de fapt am dat una acuma vro 2 saptamani da nu mai tin minte..plm atatea forumuri atatea tepe .. tre sa-mi fac un excel

Link to comment
Share on other sites

da-o-n plm ca e a nspea teapa care o dau aici. ce dracu ma, sunteti oameni mari, chiar nu aveti common sense.

acu incepeti iar de postati adrese poate ma gasiti odata :))

aah. chiar. cand am dat io ultima teapa aici. hmmmmmm. creca a fost VirtuaChange. dap. aia a fost. a , lol, nu, de fapt am dat una acuma vro 2 saptamani da nu mai tin minte..plm atatea forumuri atatea tepe .. tre sa-mi fac un excel

Trebuie sa recunosc, m-ai facut frumos iar eu am fost grabit, am avut incredere in tine. Frate da' ai prea mult tupeu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...