Jump to content
Hexman

ma dispera

Recommended Posts

Ce muzica asculta ?

Ia-ti un sistem puneti boxele la el langa use sau stiu eu in casa si pune muzica instrumentala la maxim !

Nush ce sa zic ...am si eu din astia da nu am nimik cu ei !

Cand ma inerveaza scot boxele pe geam si pun instrumentala la maxim sa vezi cum injura :)))))))))

Link to comment
Share on other sites

am un nenorocit in bloc care ma innebuneste cu muzica. ce naiba sa-i fac?am vb cu el nimic, daca nu vrea cu vorba buna trebuie sa recurg la altceva

este vreun program ca sa iti reduca volumul la jumate?

lasa-l fara curent!scoate-i sigurantele de la scara daca ai acces la ele! :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Chemi politia indiferent de ora. Atata timp cat te deranjeaza pe tine in casa politia vine si ia masuri indiferent de ora. Prima data ii va da avertisment dupa care amenda. Poti sa te mai duci si cu un alt vecin la politie sa depuneti reclamatie si va lua din start amenda 10 milioane lei vechi. Si eu am avut probleme de genul asta si am rezolvat-o cu politia. Trebuie sa fi mai stresant cu politia decat e el cu muzica ;)

Link to comment
Share on other sites

da se poate face un program...oricum in cateva zile iara ai muzica tare

in zilele noastre daca nuti mai merge muzica sau messengeru reinstalezi windowsu

pai il tin o luna doua asa si isi invata lectia "daca dau muzica tare trebuie sa formatez calcu"

Link to comment
Share on other sites

Trimte-i virus ..sa blocheze playerele winampul .. windows media player bsplayer si cele mai cunoscute. .. !

Si inca ceva virusu ala care era de sters manele ! El stergea dupa criuteriul de nume deoarece in general manelistii au nume adi de la valcea si guta ..si avea bagat numele astea in sursa iar virusu stergea ! ai putea sa il faci sa stearga cam orice .mp3 sau ceva de genu !

Buna idee nu? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...