Jump to content
Guest

De ce se admite cardingul pe forum?

Recommended Posts

?

//Doar 5 minute am stat atent pe chat si s-au discutat niste subiecte , cum sa faci phising, usb autorun(sa-l arunci la sef in fata) etc

Sa nu faceti ceva la chat.. @wtf o sa se plictiseasca de laba, poate sa sa aiba si motocicleta lui imaginara

Edited by NETGEAR
Link to comment
Share on other sites

Regula spune c? va primi ban cine pomene?te de chat. M-am s?turat s? repet a nu ?tiu câta oar?: NU suntem responsabili ?i NU ne pas? de ce se discut? pe chat.

Dac? stai prost cu memoria î?i amintim c? acel feature ne-a provocat atâta scârb? încât a stat închis o perioad? foarte bun?. Deoarece s-au plâns mul?i de asta am convenit s?-l aducem înapoi cu condi?ia s? fie separat de forum ?i acolo s? fie jungla la latitudinea moderatorilor care nu-s obliga?i s? stea pe el s? modereze.

Ce se discut? pe chat n-are de-a face cu forumul fapt pentru care cine se plângea aici c? a fost banat pe chat primea instant ban. La fel era vorba ?i de discu?ii, ni se rupe efectiv de ce este acolo, e doar locul de trolling care nu afecteaz? statutul de pe forum. Dac? cineva a discutat de carding acolo ?i a postat ?i aici fii sigur c? prime?te ban permanent f?r? s? ezite careva.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...