Jump to content
kznamst

Trimite INFO la adresa xxxxx@gmail.com

Recommended Posts

Vad din de in ce mai multe anunturi de tip:

Cautam operatori online care sa posteze anunturi pentru firma noastra pe diverse site-uri de publicitate. Munca se face de acasa si veti primii toate instructiunile necesare prin e-mail si prin telefon. Cei dedicati pot ajunge sa castige 300 de euro lunar. Timpul de lucru este de aproximativ 3 ore pe zi pana va obisnuiti cu activitatea,dupa care va ia mult mai putin. Oferta este valabila pentru toate localitatile tarii.

Pentru mai multe detalii,trimiteti un mesaj cu textul “info” la adresa de email: nextpowerdance@gmail.com. Ofer informatii doar pe mail.

Am zis hai sa vad despre ce e vorba si am trimis mail. Dupa cateva minute am primit un mail cu un pdf:

Aici aveti fisierul

VT

Si nu inteleg care e chestia cu anunturile astea, am citit pdf-ul ala si te pune sa cauti litere puse aiurea, dupa care le trimiti lor(nu am mai facut asta). La inceput ma gandeam ca a folosit un pdf exploit, dar habar n-am. Stie cineva care e treaba cu anunturile astea?

PS: E plin facebook-ul de anunturi de acest tip, la fel si publi24.

PPS: Sau mai sunt cu : "Trimite CARTE la adresa xxx"

Link to comment
Share on other sites

E ceva de genul :

Fac un ebook: "Cum sa faci bani online"

Scriu in ea : "Creeaza un ebook 'Cum sa faci bani online' in care sa scrii 'Creeaza un ebook ..etc' si incepe sa-l vinzi".(recursiva treaba)

Asta era pe HF.

Nu stiu eu nu ám mái cumpárát cárteá, nu ám mers mái depárte nici nu ám citit lectiile le ám dát áutocorect si ásá ám gásit cuvintele

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...