Jump to content
cometa

putin ajutor!

Recommended Posts

salut.as avea si eu nevoie de nijte sfaturi in legatura cu schimbatul parolei . de ex.: faza cu cmd->net user-> si pe urma mai departe....dar eu nu vreau sa stiu cum schimb parola pe retea...as vrea sa stiu pe net daca se poate face si lucrul asta. as mai vrea sa stiu cum pic la cineva netul de tot nu doar sai fac lag ...merge si cu net tools ? si cum?....si inca un lucru as mai vrea sa stiu cum intru la cineva in hard dak se poate si pe retea si pe net.ms :)

Link to comment
Share on other sites

cometa foarte simplu se face ce doresti tu .

Iei o injectie tragi apa sau pasta termoconductoare (din aia ce pui la procesor) in ea , si apoi in timp ce vorbesti cu "victima" intepi usor cablu de net si injectezi apa , da cu mare grija si sa nimeresti firul ala rosu . Astfel se creeza inundatie pe fir (flood ) si cand ajunge la ala ii intra la placa de retea sau modem si se fute cateva secunde/minute.

Eu folosesc metoda de peste 2 ani si n-o fost unu care sa reziste ...Bafta

Link to comment
Share on other sites

cometa foarte simplu se face ce doresti tu .

Iei o injectie tragi apa sau pasta termoconductoare (din aia ce pui la procesor) in ea , si apoi in timp ce vorbesti cu "victima" intepi usor cablu de net si injectezi apa , da cu mare grija si sa nimeresti firul ala rosu . Astfel se creeza inundatie pe fir (flood ) si cand ajunge la ala ii intra la placa de retea sau modem si se fute cateva secunde/minute.

Eu folosesc metoda de peste 2 ani si n-o fost unu care sa reziste ...Bafta

Metoda ta este una buna insa totusi mai are pierderi de biti. Eu de cativa ani folosesc sapun de casa pe care il incalzesc cu lumanarea si il bag in spate la placa de retea pentru a astupa mufa si nu a lasa aerul sa intre pentru a permite bitilor sa se piarda.Cu aceasta metoda am obtinut o securitate de 99,9 % , de cativa ani buni nu am mai avut nici-o problema.

Recomand metoda pentru cei care doresc o conexiune la internet securizata si/sau o conexiune la internet stabila care nu pica decat la cateva luni.

Cu stima , Cricu pardon Nicu , veteran in razboiul Gascanilor din anul 1848

Link to comment
Share on other sites

cometa foarte simplu se face ce doresti tu .

Iei o injectie tragi apa sau pasta termoconductoare (din aia ce pui la procesor) in ea , si apoi in timp ce vorbesti cu "victima" intepi usor cablu de net si injectezi apa , da cu mare grija si sa nimeresti firul ala rosu . Astfel se creeza inundatie pe fir (flood ) si cand ajunge la ala ii intra la placa de retea sau modem si se fute cateva secunde/minute.

Eu folosesc metoda de peste 2 ani si n-o fost unu care sa reziste ...Bafta

Metoda ta este una buna insa totusi mai are pierderi de biti. Eu de cativa ani folosesc sapun de casa pe care il incalzesc cu lumanarea si il bag in spate la placa de retea pentru a astupa mufa si nu a lasa aerul sa intre pentru a permite bitilor sa se piarda.Cu aceasta metoda am obtinut o securitate de 99,9 % , de cativa ani buni nu am mai avut nici-o problema.

Recomand metoda pentru cei care doresc o conexiune la internet securizata si/sau o conexiune la internet stabila care nu pica decat la cateva luni.

din ce ai facut sapunul de casa? :lol:

Link to comment
Share on other sites

deci nu va mai bateti joc de mine...ca le am in calculatoaare f bine nu si in hacking asa bine....ast rspunsuri.

Sigur ca te pricepi,am zis noi ca nu? :lol:

Daca nu stii nici comenzile din ms-dos,ce stii tu de calculatoare :lol:

de stiut comenzi stiu cateva dar f putine...km ce ar trebui sa stiu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...