Jump to content
cozmin

Putin ajutor...

Recommended Posts

Salut... sper ca nu deranjez cu topic-ul acesta,daca da scuzati, am o problema.. exista vre-un program cu care poti sa downloadezi melodia direct dintr-un player care se afla pe-un site ? thanks ! daca am gresit cu topicu' rog un moderator sa-l stearga/inchida.. ! :)

Link to comment
Share on other sites

Salut... sper ca nu deranjez cu topic-ul acesta,daca da scuzati, am o problema.. exista vre-un program cu care poti sa downloadezi melodia direct dintr-un player care se afla pe-un site ? thanks ! daca am gresit cu topicu' rog un moderator sa-l stearga/inchida.. ! :)

Nu ai gresit cu topicul , dar ai gresit cu exprimarea , semnele de punctuatie si cu logica. Daca ai mai mult de 12 ani sa iti fie rusine !

Eu unul nu am inteles ce vrei.

Link to comment
Share on other sites

daca fiecare site are protectia lui, cea mai generala metoda, dar cu un pic de practica:

- curata temporary internet files ca sa gasesti mai repede;

- asculta melodia;

- intra in temporary internet files (foloseste eventual windows commander sau total commander) si copi-o unde vrei tu.

Asa culegeam si flv-uri inainte, salut programul lui Slick pentru trilulilu, nu am incercat daca merge si pe alte situri tube.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...