Jump to content
z4rk

Important! De ce ne epilam ?

Recommended Posts

Ma tot gandeam si iar ma gandeam: De ce femeile si barbatii se epileaza? Am vazut o femeie cu par pe sani si era foarte atragatoare. Lafel barbatii, cum sa mergi la o femeie (fie si de aia de pe centura) si sa nu ai par sub brat, langa penis si mai ales in fund. Parerea mea ca daca nu ai par in fund nu esti barbat! Cum sa te faci de ras si sa iti tai parul din fund?!

Voi ce parere aveti, e ok sa ne epilam sau sa ne lasam par peste tot? Mai ales in fund.

Eu sincer daca as vedea un barbat fara par pe fund sau in fund as sari ca boul pe vaca.

Edited by z4rk
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Ma tot gandeam si iar ma gandeam: De ce femeile si barbatii se epileaza? Am vazut o femeie cu par pe sani si era foarte atragatoare.

Ce pula mea ?

Hai ca aia cu paru' la cur o mai inteleg, da' serios dude ?

Esti pizda, te epilezi ca sa nu-ti dea cretinu' smocu' la o parte cand linge gogosica. Esti barbat, dai o lama acolo la coaili, ca sa nu se inece pretendenta.

So easy.

// careva sa mute gunoiu' asta undeva, ca ne facem de ras.

Edited by MrGrj
Link to comment
Share on other sites

pai dupa parerea mea strict personala, doar fetele ar trebui sa se epileze peste tot deoarece sunt de sex feminin..

numai gayy se epileaza sin cur si se spala in cur cu sapun sa nui miroase gaura cand i da ala limbi..

la baieti cred ca doar barba trebuie rasa atunci cand ai de gand sa te saruti cu iubita si sa faci ceva bun impreuna

iam auzit pe uni ba ca traiesti in evu mediu ba ca tine de igiena corporala ce legatura are igiena corporala cu parul de pe piele?

Edited by Sveratus
Link to comment
Share on other sites

2 super moderatori programatori a?i trecut prin thread-ul ?sta ?i ?sta înc? n-are ban? Hai c? am tr?it s-o v?d ?i pe asta. :))

Am o cana cu vin de afine langa mine. Sunt prea zen sa dau ban.

Noi daca suntem programatori, reparam bugu. Tu daca esti sysadmin, ai scos componenta defecta. Ce nu e ok? :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...