Jump to content
paxnWo

Spargeti Unguru :))

Recommended Posts

Ia uitati la asta ... are un server de wow si am intrat pe site sa vad cum e ... si cand dau pe forum ...

dragonreunited.no-ip.biz/forum/install/index.php?mode=install?=database&language=en

intrati vedeti ce ii puteti face :-? nu prea ma pricep ... il cunosc :-j asa ca stati linistiti

Crezi ca userii de aici vor sari toti pe acel site ca ai zis tu ? :-j .

Dude... , daca vrei sa faci ceva pune mana si invata si apoi "sparge" ce vrea neuronu tau , ca aici nu suntem la comanda .

In plus aici e o sectiune de exploituri

Link to comment
Share on other sites

Ia uitati la asta ... are un server de wow si am intrat pe site sa vad cum e ... si cand dau pe forum ...

http://dragonreunited.no-ip.biz/forum/install/index.php?mode=install?=database&language=en

intrati vedeti ce ii puteti face :-? nu prea ma pricep ... il cunosc :-j asa ca stati linistiti

ce vrei sa testezi in mm cand toate softurile de pe site is luate dp net ? In mm nici macar copyright`ul nu l-ai lasat si nici credite la developeri nu le-ai acordat ... ratat !

Link to comment
Share on other sites

xeno daten mortii matii vezi tu ca sunt eu dragonreunited ? cere in pwla mea ipu meu de la admin si compara-le inainte sa deschizi gura ca prostu. dar deh ... daca rationamentul vostru a scazut facandu-va placere sa va certati pe forum si sa va injure lumea ca uite cum se bat prostii n-ai decat ... 2 bad ca nu exista optiune de ignore user pe forum 8-|

Link to comment
Share on other sites

~Xeno , ai ajuns femeia tuturor :

neah , cu prostu` nu te poti pune, chiar daca ii dovedesti ca e ratat tot ca el o suge :)

xeno daten mortii matii vezi tu ca sunt eu dragonreunited ? cere in pwla mea ipu meu de la admin si compara-le inainte sa deschizi gura ca prostu. dar deh ... daca rationamentul vostru a scazut facandu-va placere sa va certati pe forum si sa va injure lumea ca uite cum se bat prostii n-ai decat ... 2 bad ca nu exista optiune de ignore user pe forum 8-|

1.Lasa postul cum era la inceput nu dupa ce l-ai editat.

2.Adresa initiala pe care ai scris`o era http://meocd.no-ip.info/

3.Ti-am zis ca esti ratat pentru ca ai sters copyrightul developerului + ceri pentesting pe un site care ruleaza softuri facute de altii.

4.nu ma intereseaza ce dragon esti important e ca esti doar un ratat.

5.regulamentu nu permite sa ceri asta

6. scrie pstul cum a fost initial

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...