Jump to content
galante

Galaxy Core Prime

Recommended Posts

Buna ! Stiu ca sunt nou si nu am posturi,dar as avea o mica intrebare pentru cunoscatori.

De curand am achizitionat un Galaxy Core Prime de la Vodafone,l-am dus la un service sa mi-l decodeze,intrebarea mea este daca dau un factory reset deoarece se misca greu telefonu are lollipop 5.0.2,atunci se codeaza inapoi pe vodafone sau ramane decodat?

Mersi

Link to comment
Share on other sites

inca o chestie ! Am luat un tool ram optimizer v8.0 si iam dat sa imi faca swap la ram,adica sa maresc ramii,doar ca nu am card sd in el si a creat un fisier undeva in sistemul androidului iam dat parca 900 de mb,iar acuma mia luat din memoria telefonului neavand sd in el, si as vrea sa gasesc fisierul sa il sterg dar nu stiu cum dau de el! Am root pe el cu EsFileExplorer incerc sa dau de fisieru ala ce la creat

Link to comment
Share on other sites

scoate pozele pe PC, contactele salveaza-le tot pe PC si dai un hard reset si aia e si NUMAI LUATI PROSTII GEN ANTIVIRUS 360, BALARIA AIA DE CLEANER NUSHT CUM, APLICATIILE ASTEA NU FAC NIMIC, DOAR VA CONSUMA MULT RAM se misca de toata jena telefonul SI VA MAI si salveaza intr-o baza de date parolele si usernameurile!!! TOT CE E GRATIS VINE CU UN SUPLIMENT!!! GEN NIMIC NU E GRATIS FARA COSTURI (se strica repede sau e fake etc.)! ASA CA SMART BOYS!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...