Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. Atat timp cat unul pe care il primesti in casa ta ,il hranesti si -i dai drepturi egale cu tine la un moment dat vrea sa-ti ia casa si sa fi tu musafirul lui ,natinalismul si chiar extremismul mi se pare ca se impune de la sine . O dovada clara a celor spuse de mine este faptul ca el ma numeste pe mine "Albanez" .Asa gandesc toti ungurii de la noi din tara .Ne considera musafirii lor .
  2. un grup etnic de germani din estul ?i sudul României ,gresesc ?
  3. Nu l-a modificat ,asa a fost conceput ,e ceva subtil ,dar voi nu o sa intelegeti asta niciodata ...pentru ca nu sunteti romani .Du-te acasa in tara ta ,te vei simtii mai bine .
  4. La xilofon mai mult nu vezi )) in rest playback
  5. Uite aici ,l-am pus (parca:D) si atunci cand l-am facut ,dar nu mai dau de el ,oricum nu cred ca mai era valabil link-ul .Bafta http://freestorage.ro/pulbd0697sol parola :daat
  6. Uite aici : http://www.fileshare.ro/963969404.445
  7. Dupa parerea mea cel mai bun program din domeniul anonimatului pe internet .Se misca foarte bine si este foarte usor de folosit . Rezultat virustotal :http://www.virustotal.com/analisis/ee6dafcc488fceaa5901e6aa064d3c0e Eu am ales sa il folosesc in ciuda avertizarilor ,voi faceti ce considerati de cuviinta . Download : http://www.fileshare.ro/962810573.805 Parola :daat edit : pe virustotal veti vedea numele fisierului "hide_ip_browser1.rar" ,e aceeasi arhiva fara parola ,pentru ca la arhivele parolate nu este relevant rezultatul .
  8. Mie la inceput mi-a dat ,acum e ok .
  9. si mie mi-a dat la fel azi (l-am facut de vreo 3 ori ) ,acum vad ca nu mai face asa .Nu ar fi bine sa punem o chestie de genu asta ,dar mai complicata zic eu , si la "inregistrare "?
  10. Eu am zis de eroare nu neaparat de sql
  11. e aceeasi dar in alt loc
  12. http://www.imagehost.ro/pict/2718454049a818b4aa505.JPG
  13. Nu este aia ,pun poza sau link ? conteaza? pune link
  14. Pun eu poza daca vreti cu eroarea .Am incercat sa o trimit pe privat dar nu merge .
  15. da-mi-as cu o tezla in coaie .
  16. de cate ori il mai schimbi frate ? edit: nu merge privat ,am incercat sa-ti trimit o imagine ....scoate broastele
  17. daatdraqq

    wysiwyg

    Astenie de primavara ,va trece ...
  18. tare ideea
  19. Bsplayer sau mplayer. Iti recomand mplayer adica asta : http://www.softpedia.com/progDownload/MPlayer-for-Windows-Full-Package-Download-55997.html
  20. Am crezut ca-l stiti din BackTrack
  21. Uite un tutorial video facut de mine anu' trecut apropos de asta .L-am facut pentru alt site ,aici nu l-am pus pentru ca a fost pus de neox .Daca vrei poti sa-l pui si pe blogul tau ,nu ma deranjeaza . http://www.fileshare.ro/960223282.205
  22. 1)Tot ce pun e testat (daca deschizi ochii vezi poza care nu as fi putut sa o fac daca nu il instalam) 2)Nu te obliga nimeni sa le descarci 3)Maltego nu cred ca mai are nevoie de nicio prezentare. 4)Daca ai chef de scandal cauta altu' ca pe mine nu m-ai nimerit bine ,eu nu ma cert si nu jignesc
  23. Am gasit un film mai vechi pe youtube despre vladuz uitati-va cu atentie ce scrie la numele vanzatorului si la adresa de email )))
  24. Nu cred ca a facut-o cu intentie ,omul a pus link-ul de download ...mai departe fiecare casca ochii
  25. Va sfatuiesc sa-l folositi pe virtual ...http://www.virustotal.com/analisis/1f89353c011ddea449c2e33ccfefad10
×
×
  • Create New...