Jump to content
OneMax

Pozitionare web site anunturi

Recommended Posts

Buna ziua am si eu o mica problema :))

Am facut un site de anunturi si mar interesa treaba cu seo cand spun seo la ce ma refer, ma intereseaza ca clienti mei cand publica un anunt sa apara pe google , la inceput chiar daca dureaza cateva zile mie indiferent dar sa apara pe prima pagina de google cum asi putea face asa ceva ce fisiere ,trebuie sa modific ?. Trebuie sa le modific la cateva zile Keywords titulu de la pagina esplicatimi folosesc plataforma open www.open-classifieds.com plugin nu poti sa instalez nici nimica asa ca datimi o solutie

 

Ma intereseaza ca Anunturile publicate sa apara pe google intre pagina unu doi sau 3 (acuma va intreb ca nu inteleg  ) daca a aparut pe a 5 pagina cum fac sa le aduc pe prima pagina multumesc mult

 

Nu prea am scris gramatical.. adimit ajja nu vreu sa stau sa ascult parerea alcuiva care nu este despre ce am cerut ajutor MULTUMESC MULT

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pe langa ca nici nu ai idee ce ceri, te mai dai si " grande " ca nu te intereseaza alte comentarii? Sfatul meu este sa inveti limba romana prima si prima data, deabea dupaia sa incepi un astfel de proiect... "esplicatimi " ... serios ? nici macar nu ai scris un " explicatimi " sa zicem ca ai omis " - " din greseala ? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...