Jump to content
Guest Chanpuru

Chanpuru

Recommended Posts

Bine ai venit Chanpuru !

Nu stiu cum te poti compara cu cei din staff atata timp cat nu ii cunosti insa nu conteaza asta.

Te apreciez deoarece nu faci parte din grupul ratatilor care arunca la cunostinte cat mai multe , ex :

Ma ard in fund cu : "php,html,rfi,lfi,sqli,js,c++,python,perl" si inca 10 mii de limbaje.cand ei de fapt sug pula cu snippeturi dp google si tutoriale , codeaza un amarat de tool in vb or fura vreo source code si se da guru.

Inca odata , bine ai venit !

bine ai venit.In afara de php mai stii si altcva?

bah , in gtm de cocalar ratat is oameni care codeaza de 3-4 ani in php si inca nu stiu tot php`u iar tu in mm te crezi pula stiutoare si dai cu mucii in fasole.

Cat gtm vrei sa stie ? Sa se arda in fund ca tine cu 10 mii de limbaje ?

Is persoane care numa` pentru cunostintelelor in PHP au ajuns admini aici pe forum iar tu ca un ratat te apuci sa jignesti lumea.

Auzi la el "in afara de php mai stii si altceva?" :))))

du-te bre tu si invata tot php`u si dupa intoarce-te sa ne spui ce gust are pula.

Hertz ce te face sa crezi ca cei din staff ( adminii ) nu pot fi depasiti in cunostinte de catre o alta persoana ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Chanpuru

multumesc pt primire domnul x&oger

dl. hertz nu am zis ca sunt nou pe forum si nici ca nu ii cunosc pe cei din staff ... ii cunosc foarte bine ... cel mai bine si de aceea imi sustin afirmatia.

salut Chanpuru, browse around..

Tu ar trebui sa stii ... si daca nu stii ar trebui sa te documentezi numele meu este o variatie a unui alt cuvant daca te documentezi putin ai sa te luminezi :)

Link to comment
Share on other sites

Ma ard in fund cu : "php,html,rfi,lfi,sqli,js,c++,python,perl" si inca 10 mii de limbaje

Nu vad ce ar fi rau in faptul ca enumeri vulnerabilitatile pe care le stii. desigur, la partea cu limbajele iti dau dreptate..

cand ei de fapt sug pula cu snippeturi dp google si tutoriale , codeaza un amarat de tool in vb or fura vreo source code si se da guru.

..dar la rfi,lfi,sqli nu iti dau dreptate. deoarece, nu poti spune ca e si greu tare sa faci un rfi sau lfi. nu'ti trebe facultatea de inginer ptr asta

Welcome. imi plac php-istii

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...