Jump to content
b90rvn

Ofer domeniu .ro

Recommended Posts

10 hours ago, b90rvn said:
10 hours ago, b90rvn said:

Ofer domeniu .ro + host ( il inregistrez eu ) pentru un site adsense ...facem jumate jumate ...

Eu ofer hostul si dom ...

Ofer domeniu .ro + host ( il inregistrez eu ) pentru un site adsense ...facem jumate jumate ...

Eu ofer hostul si dom ...

Esti dat dracului!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, wikedx said:

Cea mai tare gluma pe 2016.El ce munceste :)))))))?

Daca vrei sa fi acceptat de adsense iti trebuie content de calitate,deci trebuie muncit pentru content+promovare seo,promovare pe retelele de socializare etc.Se vede ca habar nu ai,dute si  mulge vaca sau ce faceti voi la tara.Muie RDS  ca baga net in toate satele uitate de lume.

 

P.S. B 90 RVN e numarul tau de la masina?Daca te vad prin trafic ai belit cariciu.Taran de bucuresti.

 

Edited by Dr.Mengele
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dr.Mengele said:

Daca vrei sa fi acceptat de adsense iti trebuie content de calitate,deci trebuie muncit pentru content+promovare seo,promovare pe retelele de socializare etc.Se vede ca habar nu ai,dute si  mulge vaca sau ce faceti voi la tara.Muie RDS  ca baga net in toate satele uitate de lume.

 

P.S. B 90 RVN e numarul tau de la masina?Daca te vad prin trafic ai belit cariciu.Taran de bucuresti.

 

Scuze-ma dar mie imi adresezi vorbele astea?

Eu ma refeream ca el,cel care ofera domeniul si webhostul,ce munceste.Trebuie sa iti faci o schita desenata sa intelegi?

Nu mai sarii in sus,ca nu ai coaie de oltean ca mine si analizeaza situatia inainte sa vorbesti aiurea si sa scoti o gafa.

Edited by wikedx
Link to comment
Share on other sites

Ideea e ca el vine cu domeniu + gazduire, iar partenerul sau creeaza content si il promoveaza pentru a face niste bani prin AdSense. Specifica clar ca domeniul il inregistreaza el, adica dupa ce partenerul ridica site-ul si poate obtine un venit pasiv din acesta, iti mai da si la m**e. Are potential ideea lui, foarte creativ, ceva inovator in mediul online. Succes barbate! :))

Link to comment
Share on other sites

Guest b90rvn
On Sunday, March 13, 2016 at 7:14 PM, Dr.Mengele said:

Daca vrei sa fi acceptat de adsense iti trebuie content de calitate,deci trebuie muncit pentru content+promovare seo,promovare pe retelele de socializare etc.Se vede ca habar nu ai,dute si  mulge vaca sau ce faceti voi la tara.Muie RDS  ca baga net in toate satele uitate de lume.

 

P.S. B 90 RVN e numarul tau de la masina?Daca te vad prin trafic ai belit cariciu.Taran de bucuresti.

 

Ia zi moldovene care e numarul tau de la masina sau esti atat de sarac ca n-ai masina?Virginule daca te prind in strada te iau pe capota saracule.Taran basit ai venit o zi in capitala si te crezi scapatat ,tot un moldovean prost ai ramas.Cand ai venit prima oara la oras,tia-i asezat mamaliga pe capacul de la WC credeai ca-i masa de la bucatarie cu cos.Mars la tara moldovene dute sa te stergi la cur cu frunze de bostan crezi ca ma impresionezi ,ai crescut in porumb tot taran esti duten mm nu ma faci tu pe mn taran,tu care tea facut ma-ta in fanarie.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...