Jump to content
Kira02

Salut!

Recommended Posts

Salutare,

Ma numesc Gabi,am 17 ani, si am descoperit acest forum cautand tutoriale pe net si am fost impresionat de unele dintre acestea aflate pe forum.

Sunt elev la liceu, mate-info intensiv :D si sunt pasionat de programare C/C++.Recent am inceput sa "studiez" despre hacking

Sunt aici ca sa invat alaturi de voi si sper sa colaboram minunat imprauna.

Edited by Kira02
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Kira02 said:

Salutare,

Ma numesc Gabi,am 17 de ani, si am descoperit acest forum cautand tutoriale pe net si am fost impresionat de unele dintre acestea aflate pe forum.

Sunt elev la liceu, mate-info intensiv :D si sunt pasionat de programare C/C++.Recent am inceput sa "studiez" despre hacking

Sunt aici ca sa invat alaturi de voi si sper sa colaboram minunat imprauna.

 Bine ai venit si spor la invatat lucruri bune. Ai gresit forumul, asta nu e forum de hackeri.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, sandu69 said:

 Bine ai venit si spor la invatat lucruri bune. Ai gresit forumul, asta nu e forum de hackeri.

Nu am spus ca am venit aici pt hacking, am obs un articol despre c/c++ si...vazand comunitatea mi-am dat seama ca este un mediu bun pentru dezvoltarea unui tip de gandire aferent. ☺

Edited by Kira02
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Poti modifica sau STERGE mesajele deja postate.

 

Nu te baza pe liceu sau facultate sa te invete ceva. Fa-ti singur de lucru in domeniu, nu astepta nimic de la nimeni.

 

Legat de RST: ca sa gasesti informatie buna si daca chiar vrei sa inveti ceva de aici, trebuie sa sapi adanc si bine.

 

In rest: succes.

Edited by BogdanNBV
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...