Jump to content
draq13

Neata !

Recommended Posts

               Neata ,
  Am stat o zi citind rubrica de "bine ati venit " si dupa o zi de lucru grea m-am intors acasa si sageata de la mouse parca s-a dus
singura la primul post , scris de pyth0n3 si imediat mam prins in jocu' lui si chiar nu vreau sa scriu un singur rand despre mine  
pentru ca iubesc prea mult internetul , linux , berea , iarba , cateodata si cate-o baza de date de pe
la vreun inspectorat de politie , oricat de frumoasa este viata pentru mine, viata inseamna calculator .  


  App :D eu sunt draqu13 , despre nume nu am nici o descriere . El e descrierea perfecta :))


 Am avut contact cu calculatoru de pe la varsta de 7 ani  tinand cont ca eu am 23 de ani , la varsta de 10 ani in 2003 am descoperit
ABAC sau internet caffe unde am inceput sa ma joc MU . 11 ani mai tarziu in 2014 m-am lasat de MU pentru BLACK TRACK si acu mai am CD
piratate .


  Sincer am 3 ani de cand sunt in kkt asta imi place , scoala nu prea am ! Momentan sunt la seral clasa a 12 si incerc sa imi termin
scoala pentru a progresa. Imi doresc un viitor in IT nu vreau sa fac altceva cu viata mea .


  Am invatat totul de la 0 , singuru' prieten a fost youtube asa am invatat despre brutal force , sql injection , baza de date ,
putin html , DOSS , clonare , playload , wi-fi si cat de usor ma pot uita la tine in casa cu ajutorul webului tau :D .


  Imi place aici intre cabluri , securitate  si placi de baza !

 

  Sper sa imi fac prieteni aici de la care pot invata pentru ca am vazut ca este numa lume faina , daca ar fi dupa mine as da un
cui fiecaruia dintre voi !
                                                     https://timedotcom.files.wordpress.com/2015/05/marijuana-leaf.jpg?quality=75&strip=color&w=550              P.S. Hey Fuking Salut Draqu La Tastarua !                        
                                        

                                                                                                                                                 

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...