Jump to content
Slark

Problema Touch / Desen de deblocare

Recommended Posts

Salut!

 

Prietena mea are un iHunt Freedom are de ceva timp touch-ul crapat, pana acum mergea bine dar aseara la scapat pe jos si nu mai merge toch-ul bine, defapt deloc (in unele zone) problema ii ca un pot trece de desenul de deblocare exista alte metode de a trece de desenul de deblocare?

tin sa specific ca dupa ce bag desenu de 15 ori gresit nu imi apare Forgot Pattern si nici Backup PIN doar un mesaji de avertizare si un cooldown de 30 secunde

dupa care iar imi da sa incerc desenu

Iar cand il conectez la pc nu il vede, doar se incarca, trebuie eu sa ii dau sa se conecteze la pc (dar imi cere desenu) deci degeaba.

 

Faza ii ca vreau sa scot niste poze de pe telefon

Are cineva vre-o idee?

Si nu vreau sa schimb toch-ul doar pentru a scoate pozele + ca azi ii vine un telefon nou

Link to comment
Share on other sites

USB OTG.

Daca telefonul e compatibil baga un cablu USB OTG in el si un mouse. Pe ecranul telefonului o sa iti apara un cursor cu care poti desena, descarca etc.

 

Vezi intai daca telefonul e compatibil, daca da du-te la orice magazin cu telefoane si intreaba de cablu.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, yoyois said:

Vezi intai daca telefonul e compatibil, daca da du-te la orice magazin cu telefoane si intreaba de cablu.

Pai si cum imi dau eu seama daca ii compatibil sau nu, ca nu pot umbla pe el.

Dar o sa ma duc sa cumpar 1 si o sa incerc

 

Mersi mult.

 

 

Daca mai aveti si alte propuneri, astept :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...