Jump to content
iulik

Car Sharing Cluj si Bucuresti

Recommended Posts

Asigurarea cine o plateste? Oricum ce-i frumos nu dureaza in Babuinland: la ce personaje sunt pe acolo.. ideea e buna dar depinde cat de des le curata. Altfel ai toate sansele sa te asezi pe ce a ejaculat un meltean inaintea ta si perioada muierii lui. Apoi se gasesc unii mai creativi sa faca schimb de anvelope cu cele uzate de la ei ca deh, sunt prosti sa isi cumpere ei? De ce nu si sa sifoneze putina benzina, etc.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, QuoVadis said:

Asigurarea cine o plateste? Oricum ce-i frumos nu dureaza in Babuinland: la ce personaje sunt pe acolo.. ideea e buna dar depinde cat de des le curata. Altfel ai toate sansele sa te asezi pe ce a ejaculat un meltean inaintea ta si perioada muierii lui. Apoi se gasesc unii mai creativi sa faca schimb de anvelope cu cele uzate de la ei ca deh, sunt prosti sa isi cumpere ei? De ce nu si sa sifoneze putina benzina, etc.

Asigurarea e full casco platita de ei, eu am gasit destul de curata masina cu care m-am dus (prima data cand am incercat, nu stiu sa iti zic daca toate sunt asa).

 

Manarii se pot face, iti dau si card de combustibil gratuit si te rasplatesc cu minute in aplicatie daca le alimentezi masina, ma gandesc ca ar putea alimenta o persoana alta masina  sau mai multe masini cu acel card :)) 

 

edit: vad ca si cei de la bcr au ceva de genul https://www.bcr.ro/ro/persoane-fizice/bcr-ego

Edited by ManutaDeAur
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...