Jump to content
kristalgod17

Sa radem

Recommended Posts

Hai sa va zic si eu ce am patit astazi , am ajuns pe un chat cam dubios si cautand o fata din China ca sa ma pot vedea cu ea in viitoare mea vacanta de saptamana viitoare , ma rog , toate bune si mersi pana o gasesc pe una care tot imi cerea camera web :)))) ca este excitata ca are chef sa ne masturbam,eu mi-am dat seama ca o femeie si excitata fiind rar reactioneaza asa,asa ca am folosit manycam (ty god ca inca gandesc ) bun el avea tot un videoclip de pe manycam,se vedea cam prost trebuia sa fi fost cam prost sa nu iti dai seama ce cauta polonezul , ma rog a inchis dintr-o data video si a inceput sa ma santajeze ca pune pozele peste tot , si mi-a zis numele , bineinteles fictiv de pe skype el saracu crezand ca este cel real , bineinteles ca i-am trimis ip lui afland ca locuieste in Polonia si l-am sters de la prietenii ,  dar ca idee va zic aveti grija cu fetele astea :))  bine ca nu mai am 15 ani si sa fiu disperat dupa o fata si am gandit inainte sa fac ceva , ziua buna baietii!

 

Aveti grija pentru ca asa va pot santaja cu informatii personale si sa ajungeti sa platiti altfel de retardati :)) 

 

Edited by kristalgod17
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...