Jump to content
Guest Nemessis

Inamicul nr. 1 al RST REVINE!!!

Recommended Posts

Guest Nemessis

UPDATE:

VyruSU: Cerere pentru operator de joc

Numele meu este POPA Dan - Razvan, folosesc nick-ul VyruSU, am 22 de ani, sunt din
Timisoara, dar sunt stabilit in Insulele Canare.
Pot sa spun ca am experienta in joc avand in vedere ca joc de peste un an, am
experienta si ca Moderator in cadrul Metaldamage.ro.
Sunt sociabil, optimist, am spirit de echipa si imi place sa-i ajut pe ceilalti.
M-ati putea alege pentru ca am vasta experienta in jocul Bitefight si pe forumul
acestuia.

Link to comment
Share on other sites

c plm aveti q omu frate,si dak vrea s sparga rst,c?d park rst asta ii zeu zeilor,ii codat,are 5 parole la una,sau c plm,park ar fi imposibil d spart,oricum stiu k o s iau ban asa mai am cva d spus,dak se numeste romanian security team(c stupid name)ar trebuii s fie d chesti p bune,nu de hack,si c plm ai si q conquiztadoru ala,mai am un pik(cam un metru)si il fac eu si numa d al draq o s il fac public,s mor eu park vati chinuit 5 ore s il faceti sau d park ati spart nasa d nu-l faceti public,nui nik,mai vb,a poate ma faceti si p mn inamic nr1,iti dai seama c vedeta as fi:D mai vb,a si apropo mi-am adus aminte cam in perioada craciunului nu mai stiu exact,dc knd accesai http://rstcenter.com scria in colt k sunteti beti,nu-mi ziceti k asa a vrut administratorul:))hp:p

RST SUCKs

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau spune totul. Postul tau demonstreaza. Esti ceea ce eu numesc "ratat". Esti "hackerul de Romania". Ai invatat si tu sa floodezi pe messenger si te crezi hacker. Normal ca nu e imposibil de spart, eu astept sa il spargi tu. Cat despre Cq Killer... Nu cred ca sti macar cu ce se mananca un limbaj de programare.

Link to comment
Share on other sites

Inamicul nr1 al rst rullz?

// No comment. =))))

EDIT:

In locul lui as intra pe Windows 98 si mi-as da Ping of Death ca sa apara vesnicul ecran verde. :))

EDIT2:

Site-ul are si search:


No posts found. Try a different search?

Warning: include() [function.include]: Unable to access /data/hosting/cocalari.com/www/wp-content/themes/iepurasul/searchform.php in /data/hosting/cocalari.com/www/wp-content/themes/iepurasul/search.php on line 53

Warning: include(/data/hosting/cocalari.com/www/wp-content/themes/iepurasul/searchform.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /data/hosting/cocalari.com/www/wp-content/themes/iepurasul/search.php on line 53

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/data/hosting/cocalari.com/www/wp-content/themes/iepurasul/searchform.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /data/hosting/cocalari.com/www/wp-content/themes/iepurasul/search.php on line 53

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...