Jump to content
Guest Nemessis

Inamicul nr. 1 al RST REVINE!!!

Recommended Posts

ma kk,auzi cin vb d nume "nytro",mai bn ti-ai loa nitro,shi dak tot te crezi asa tare ia intra la mn in pc,ip-ul 127.0.0.1,ai fi vrut s ti-l dau,da poate sar "PUTEA" s il aibe administratoru,ceia c nu prea cred pt k am ip rootabil,shi nu prea vad qm ai putea intra la mn in pc fara un key logger,care nu is prost s il iau,ar mai fii shi alte variante,care nu cred k este d nasul tau,shi numele pt mn nu face 2 bani,l-am ales la caterink,asa k muie tie facatorule de muie,ban/bani nu primesc,k la spartu BCR-ului nu ma pricep

Link to comment
Share on other sites

Uite un eseu care m-a impresionat enorm

----

c e viatza?c veti face in continuare??

N`seara all!!!nush c m-o apukt..dar se pare k in seara asta o dau in filozofeli…cred k m-o afectat km tare psihic faptu k prietenul meu s-a desp d mn….cel mai frumos "lucrru" din viata mea…anyway..nu dsp asta era vb…in seara asta am citit un mesaj blog la un prieten,referitor la c e viata….si m-o km pus p ganduri…pan la urma urmei ce e viata>>??pt voi???...wey..yo uneori ma uimesc si p mn…d faptu cum ajung s gandesc asa d matur uneori si s m gand la nij kestii(app nu`s kiar asa copil cum credeti!)…c e viata pt voi??de c ne am nascut,knd murim,c scop avem in viata,c o s facem in viata, c avem d gand?!!...sunt intrebari p ke probabil ni le punem km toti in ziua d azi,noh??...buey..uitati..yo v zic in mare..c si cum cred yo dsp viata si dsp mn:fiecare dintre noi ne am nascut p pamantu asta cu un scop,scop p kre o sa-l aflam mai devreme sau mai tz,…uneori in viata intampinam greutati,uneori avem bucurii,uneori una,alteori alta,,,viata nu e doar alba sau doar neagra sau gri...e km "nuantzata"pt fiecare dintre noi…fiecare dintre noi trece prin "pasele" lui proaste.fiecare sufera,fiecare este iubit,fiecare are prieteni…dar,in cazu d fata,al meu m refer….sunt o pers detul d dificila si mi-am dat seama k vad viata doar la extreme,ori e alba.ori e neagra,,,po s zic..k d multe ori o vad fff neagra,,,cel putin in ult timp…e neagra total…noroc k mai am unele pers alaturi kre m sustin enorm….buey nuj….probabil m-am tampit,dar d knd prietenul s-a desp d mn…am impresia k m-am debility..si nu doar in sensu k sufar si nu mai vreau nik..ci si in sensu k incerc s fac lumina in intunericu d viata p kre acu il duc…in rest…cred k o s incerc s m axez p scoala…vreau s termin cls a 12-a si bacu cu bn!...vreau s dau la o fac buna si d viitor..s pot avea un serviciu bun …iar alte 2 vise ar fi:sa fac bungee jumping sis a-mi fac propriul club d fitze….asta km peste vreo 10-15 ani ,,,,..buey,,,poate radeti da fiecare din noi poate s gandeste…o data makr..la asa cva,noh?am dreptate!...yo zic k viata ne-o facem noi,cum stim mai bn…desi uneori nu putem obtine c vrem..nu putem oblige lumea s n iubeasca,nu [utem s s n realizam sau s ducem la bun sfarsit tot ceea c am vrea…dar mereu merita s incercam..vb aia:"incercare moarte n-are"..sau "speranta moare ultima"…anyway…parerea mea..fiecare ae parerea lui…va pooop,,,,si ast parerea voastra…bye bye now….

---

Si nu uita de spatiu inainte si dupa orice semn de punctuatie. Interpretorul tau trebuie sa aiba aceasta facilitate.

Edited by wvw
meh
Link to comment
Share on other sites

minunat thread-ul, am ras cu pofta in special la ultimele 2 pagini

opera de arta

criptatie cu algoritm necunoscut, deja AES este... nu mai este in comparatie cu al ei, ce sa mai

oare, daca fata aceea care a scris acea opera de arta MAGNIFICA, care te lasa fara cuvinte, fara respiratie ar scrie la fel si intr-o lucrare la limba romana, oare cati ani lumina i-ar lua unei profesoare/unui profesor sa ii decripteze scrisul?

ganditi-va putin, pai nu ii pune nota pe lucrarea aceea cam niciodata din moment ce nu intelege nimic ca sa poata corecta ceva anume, cred ca ar ramane cu situatia neincheiata sau cel mult niste note din oral..mhmhmh..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...