Jump to content
kw3rln

[pwn]Ala care da ddos la RST [elitte nush cum]

Recommended Posts

zeii internetului.

Era sa mi se restarteze pc-u cand o auzit fraza asta .

Si eu pentru colegii mei eram zeu ca stiam sa inregistrez un canal de irc , sau ca stiam sa imi fac diferite conturi pe diferite site-uri .

E si normal daca ai auzit prima data de ei sa ti se pare buni , la fel cum la altii cand intra prima data pe Rst li se pare raiul pe pamant .

N-am nimic cu MT nici nu-i cunosc , eu de afirmatiile gen zei internetului ma leg .

kw3rln , Nemessis , Kenpachi, sysgh0st , SlicK , moubik .

Asta inseamna RST .

Restu de pe forum sunt useri care isi dau si ei cu parerea ,si au tot dreptu cat timp nu incalca regulamentul.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

O rugaminte pentru cel care ne da ddos. Se poate sa o tii asa 1 ora in continuu ca sa facem si ultimele setari in firewall? Merci pentru intelegere. Esti un dulce.

Link to comment
Share on other sites

ce s mai am vb cu omu (DarK_KnighT) ...si iii zic je asa la faza dac i dam ddos amandoi p rst pote pica ...si cik el k lasat de ddos p rst..

Poti sa-mi dai un link cu un dictionar pls !

Io m-am obijnuit cu limbaju lu lake asta de pe hellsoft.:D

Asta e h4xor in devenire ascultati aici :D

Link to comment
Share on other sites

zeii internetului.

Era sa mi se restarteze pc-u cand o auzit fraza asta .

Si eu pentru colegii mei eram zeu ca stiam sa inregistrez un canal de irc , sau ca stiam sa imi fac diferite conturi pe diferite site-uri .

E si normal daca ai auzit prima data de ei sa ti se pare buni , la fel cum la altii cand intra prima data pe Rst li se pare raiul pe pamant .

N-am nimic cu MT nici nu-i cunosc , eu de afirmatiile gen zei internetului ma leg .

kw3rln , Nemessis , Kenpachi, sysgh0st , SlicK , moubik .

Asta inseamna RST .

Restu de pe forum sunt useri care isi dau si ei cu parerea ,si au tot dreptu cat timp nu incalca regulamentul.

Pai, asa e. Acum mai putin de un an. parca, intram pe cate un forum, si erau acolo discutii, in care spuneau aia: "Mama ce buni sunt cei de la M-T", etc, si multa lume credea ca ei sunt cei mai buni. Poate ma insel, ce sa zic, dar eu asa imi amintesc.

@best_bunnn: asa se intampla cand chiluesti de la orele de Lb. Romana ;)

Link to comment
Share on other sites

zeii internetului.

kw3rln , Nemessis , Kenpachi, sysgh0st , SlicK , moubik .

Asta inseamna RST .

Restu de pe forum sunt useri care isi dau si ei cu parerea ,si au tot dreptu cat timp nu incalca regulamentul.

...si daca noi "restul" de pe RST iti dam o pwla-n-cur cand te prindem pe strada fara drept de apel ce zici?...ne lasi si pe noi se ne bagam in seama fara a incalca regulamentul?

Link to comment
Share on other sites

zeii internetului.

kw3rln , Nemessis , Kenpachi, sysgh0st , SlicK , moubik .

Asta inseamna RST .

Restu de pe forum sunt useri care isi dau si ei cu parerea ,si au tot dreptu cat timp nu incalca regulamentul.

...si daca noi "restul" de pe RST iti dam o pwla-n-cur cand te prindem pe strada fara drept de apel ce zici?...ne lasi si pe noi se ne bagam in seama fara a incalca regulamentul?

jeje

Link to comment
Share on other sites

zeii internetului.

kw3rln , Nemessis , Kenpachi, sysgh0st , SlicK , moubik .

Asta inseamna RST .

Restu de pe forum sunt useri care isi dau si ei cu parerea ,si au tot dreptu cat timp nu incalca regulamentul.

...si daca noi "restul" de pe RST iti dam o pwla-n-cur cand te prindem pe strada fara drept de apel ce zici?...ne lasi si pe noi se ne bagam in seama fara a incalca regulamentul?

oh oh si io si io :>:))

numa sa stiu cum arata ca-i dezvirginez instant :)

Link to comment
Share on other sites

ala care da DDoS nu foloseste in nici un caz Supernova by Ghost ... acel tool deja e expirat,scuzati expresia.

mai nou baietzii folosesc hubboturi care permit conexiunea botzilor cu proxy.

hubboturi care reusesc sa isi gaseasca singure huburile vulnerabile apasand doar butonul "search"

hubboturi care lucreaza si pe YnHub nu doar pe Verlihub.

si mult mai multe optiuni.Deci nu va mai ganditi la Supernova,timpul ei a trecut.

Sunt sigur ca mai mult de 50% de aici au Supernova,dar la ce folos? daca nu stiti sa cautati huburile vulnerabile la CTM (connect to me) etc.Am si eu o colectie cu toate versiunile,ba mai mult baietzii le-au chiar hexat,au scos mai nou si versiunea 5 si au puso in vazare. LOL @lammeri

anyway,va pun 2 screen-uri sa vedeti si voi ce foloseste lamerul de DarK_KnighT ;

25947742pg7.jpg

98070049pi9.jpg

am si acest soft si pot sa va spun ca inca merge.,unica problema ar fi ca reuseste sa conecteze botzii doar intr-un singur hub odata.

Link to comment
Share on other sites

User 'elitte_01' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 20000)User 'elitte_01' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 20000)User 'elitte_01' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 20000)User 'elitte_01' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 20000)

Warning: include() [function.include]: Unable to access ../locale//global.php in /storage0/home/elitte.ilive.ro/www/maincore.php on line 151

Warning: include(../locale//global.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /storage0/home/elitte.ilive.ro/www/maincore.php on line 151

Warning: include() [function.include]: Failed opening '../locale//global.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /storage0/home/elitte.ilive.ro/www/maincore.php on line 151

User 'elitte_01' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 20000)

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access ../themes//theme.php in /storage0/home/elitte.ilive.ro/www/subheader.php on line 14

Warning: require_once(../themes//theme.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /storage0/home/elitte.ilive.ro/www/subheader.php on line 14

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '../themes//theme.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in /storage0/home/elitte.ilive.ro/www/subheader.php on line 14

Ma ocup eu si de asta :D

Link to comment
Share on other sites

din plictiseala amuzativa pa http://elitte.ilive.ro/forum/

unul din multele site a le lui DarK_KnighT from EliTTe SquaD

:D

*cough* site-uri *cough*

mda,se vede ca ai simtul observatiei..oricum ai inteles esentialul.

sunt plecat din romania de la varstra de 9 ani,acum am 26.... deci imi permit sa mai fac si greseli de ortografie.

sorry pt offtop

- Romania cu "R" mare

- "vârsta"

- "offtopic"

Link to comment
Share on other sites

Cat de penibili sa fiti frate , cred ca aveti o mare mandrie ca ati facut ce ati facut , cred ca "daca" l-ati fi spart (ceea ce nu o sa realizati voi nici peste 20 de ani) va duceati si la politie sa anuntati :))

Frate pe rst sunt oameni care gandesc cu capu , nu cu fundul scuzati expresia , si inafara de faptu ca stau pe net mai au si o prietena sa`si faca nevoile nu sa si-o prinda de usha ca voi :). ( Inteleg de unde atata invidie ) In alta ordine de idei Hai pa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...