Jump to content
dorin12

Uitati-va aici va rog, e interesant !!!

Recommended Posts

In primul rand as vrea sa va zic celor care nu stiti sa va abtineti sa nu postatia aiura numa ca sa va aflati intreaba.Lasati-i pe cei care stiu sa se uite.Deci uite care e problema :

Intr-o zi stateam pe mIRC si dintr-o data vad ca face cineva anunt ca are nevoie de un om pt clan, sunt inscriri intr-o cupa.Cand mi-a dat siteul cu "cupa" am fost suprins sa

vad ca atunci cand intru pe el antivirusul ma atentioneaza keylogger.Cand iam spus baiatului faza, a zis sa ii dau id meu si ma va invata.A zis ca e un virus care intra cum ai accesat siteul, si acces la pc victimei.Nu mi`a dat nici add si nici n-a mai raspuns pe mIRC.As vrea sa aflu cum pot face si eu un asemenea virus, sa il urc pe un site, si sa dau cuiva sa fur pass la steam sau mess.

Multumesc anticipat !

astept lamuriri la giurgid :D sau aici

Link to comment
Share on other sites

man ce te tot chinui nu mai bn faci un trojan si ii faci pc ul varza....sau dac e in retzea cu tn e f bn ....vezi dac are sh pa retea ii bagi un trojan cand intra in folderul respectiv sai controlezi pc ul ...parca era o comanda in cmd ...dac omu are la sh doar C u sai dai s aive si D, F ,G ...si alte partitii .....e si un prog k sa afli parola la sh dac omu are pass (nush dac mere).....sau ddos e cel mai bun ....apropo de ddos care imi send si mie scriptu ??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...