Jump to content
BoGy

Regulile forum-ului neincalcate

Recommended Posts

Salut....faza e urmatoarea .....isi fac unii cont ...incep sa posteze..sa incalce cu desavarsire regulile....si voi aveti batai de cap cu ei ca trebuie sa le dati ban si asa...

eu propun asa : cand cineva isi face cont, sa nu poata face nimic :) nici sa citeasca, nici sa posteze ceva...pana nu citeste thread-ul cu reguli....si le-a inteles....si dupa ce a citit regulile, sa i se activeze si optiunea de a posta,citi ...si asa mai departe:)

Eu sper ca ideea mea e buna, si o sa tineti cont de ea cat mai mult posibil:)

Sper ca nu am gresit ca am scris asta....daca am gresit, spuneti-mi va rog si imi cer scuze de la "infractorii " care incalca regulile X(

Link to comment
Share on other sites

Mai bine... un form cu intrebari.. pana nu introduci raspunsurile corecte in campuri dai submit si se valideaza sa nu iti dea access la cont.. in felul asta mai memorezi din reguli fara sa vrei...

Doar o parere!

EX.

Care este regula nr. 4?

daca raspunsul este = Fara CAPS 100%.Se pot folosi litere mari dar nu in tot postul,sau in tot titlul. daca e corect e un flag bun... la 9 flaguri bune esti admis.... esle citeste regulile inca odata

Link to comment
Share on other sites

poi daca ii ban pe ip...nu poate sa isi faca alt cont;)

@ begood : ...folositor sau nu ....acum mi-a pierit chefu ...si ...nu o sa mai postez ..;)

multumit ?

PS: vroiam doar sa ajut ...nu sa imi fac posturi ....ca nu ma intereseaza cate am ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...