Jump to content
ledel

transfer fisiere

Recommended Posts

Salutare la toti,sunt nou pe aici....

Am nevoie de un software sa pot transfera fisiere din laptop (wireless) pe pc (lan) via router asus.Am incercat cu homegroup...bla bla insa nu-mi pot pune la share de unde am nevoie sa transfer deci am lasat-o balta,n-am chef de reinstalat windows,am incercat filezilla insa nu-l pot configura,am cautat variante insa toate parca sunt facute de zici ca as transfera de la straini;

Un sfat?o parere?sa nu mai tot fac trafic dintr-o incapere in alta cu stick-ul dupa mine.Mersi anticipat.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, OKQL said:

Mersi de raspuns,insa daca vreau sa transfer fisiere multiple am de scris linii pana dimineata,o alta varianta drag and drop nu este?acum incercam dukto insa pot trimite de pe pc pe laptop insa invers nu pot,desi se vad ambele in retea,naiba s-o ia de retelistica

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
1 hour ago, ledel said:

Mersi de raspuns,insa daca vreau sa transfer fisiere multiple am de scris linii pana dimineata,o alta varianta drag and drop nu este?acum incercam dukto insa pot trimite de pe pc pe laptop insa invers nu pot,desi se vad ambele in retea,naiba s-o ia de retelistica

Ce semnifică pentru tine ftp?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...