Jump to content
Kev

Țeapă Winston

Recommended Posts

Salut, am castigat cateva produse in promotia Winston Romania, am castigat cateva produse care nu mi-au ajuns (pandemie), astept de 50 zile, au fost livrate prin dpd.com, sun raspunde robotul, sun la info-line youtfreedom.ro, se eschiveaza, sun curierii de la dpd.ro, se eschiveaza, tinand cont ca e vorba de Smartwatch, boxa portabila, netbook, baterie externa

 

Sa ma fut in plamanii lor

 

/edit: am verificat AWB, apare livrat cu o semnatura in forma de X

 

//Cancerul sa va manance

Edited by Kev
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ardu2222 said:

Ai dovezi ca le-ai castigat? Daca ai dovezi atunci recupereaza-le...dar trebuie sa fie de acord si cei de la compania de tigari

 

DA!, am dovezi, figurez în lista castigatorilor, iar in tracker apare alta semnatura

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kev said:

 

DA!, am dovezi, figurez în lista castigatorilor, iar in tracker apare alta semnatura

A figura undeva pe net nu este o dovada, iti trebuie un email de la "compania Winston" pe care sa-l printezi macar si care sa ateste ca ti-au dat bunurile sau ca au incercat discuta cu ei si explica-le situatia, zi-le sa iti trimita o foaie semnata sau cu numar de inregistrare precum esti castigator a produselor xxxx. Din moment ce ai ceva de genul te duci la judecatoria civila si depui cerere acolo pentru pretentii fata de DPD in valoare de xxxx (cat valorau bunurile) + cheltuieli. Le comunici celor de la DPD ca daca nu iti fac plata poti sa depui si la procuratura...etc Faza nasoala este ca daca nu colaboreaza cei de la DPD vina va pica pe un sofer....care si asa e vai de el

Edited by ardu2222
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...