Jump to content

Recommended Posts

Salutare am cont pe filelist si as dori cateva informatii legate de promovarea la clasa de ENCODER.

Inainte sa insir intrebarile mentionez ca momentan detin clasa VIP(temporar),poate e de ajutor aceasta informatie.

1.)In tabelul cu clase de la sectiunea FAQ,clasa intern este inaintea clasei ENCODER,esteĀ  obligatoriu sa fi fost mai intai INTERN ca sa pot sa ader la clasa ENCODER ?sau nu are importanta?

2.)Ce trebuie sa stie un ENCODER la intrebarile staffului,in urma sustinerii unui eventual interviu sau chestionar de aptitudini?

3.)Esti admis foarte greu sau dificultatea e medie?(ca daca era usor toti erau ENCODERI)

4.)Ce drepturi ai ca si ENCODER?(ex ratie care nu scade sub un nr. sau scutirea de regulile de hit and run,bonus upload de bun venit etc)

5.)Poti descarca torente INTERN in care sa se contorizeze doar upload-ul?

Voi ramane activ online pe forum, daca sunt persoane care stiu foarte bine raspunsurile la intrebari,au cunostinte care stiu,sau sunt chiar encoderi pe filelist.

Salut!šŸ˜€

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
3 hours ago, andreipacala1234 said:

2.)Ce trebuie sa stie un ENCODER la intrebarile staffului,in urma sustinerii unui eventual interviu sau chestionar de aptitudini?
3.)Esti admis foarte greu sau dificultatea e medie?(ca daca era usor toti erau ENCODERI)

VeziĀ https://filelist.io/uploaderapp.php

Ā 

3 hours ago, andreipacala1234 said:

5.)Poti descarca torente INTERN in care sa se contorizeze doar upload-ul?

Da, se numesc torrente freeleech. Ca "Intern" esti moderator (voluntar) pe o anumita sectiune (forum, torrente, support), statutul nu iti afecteaza ratia.

Ā 

Daca te afecteaza asa mult download-ul la ratie, cumpara-ti VIP prin tonomatele dinĀ magazine si scapi de griji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



Ɨ
×
  • Create New...