Jump to content
Nytro

[RST] Yahoo! Manager v1.0

Recommended Posts

Salut mersi pt. program :D totusi am observat cateva chestii le scriu aici acum:

cand dau Descarcare avatar sta vreo un minut blocat programu...si imi da o poza de dimensiuni 96X96(asa tre sa fie?)

Verifica daca este Offline nu shtiu daca se comporta regulamentar cand imi scrie (user)este offline(dar la status are iconita busy).

totusi sunt multumit de el este mishto si daca va aparea versiune mai noua mai buna atunci ai tot respectul meu si cred ca si altorlalti :D

Mersi!

Link to comment
Share on other sites

inca ceva ce ar trebui sa contina versiunea urmatorae:

Sa arata si IP-ul DA este o optine de nota 10! pe langa el sa arete si portul :D

daca dau sa verifice ca este offline si imi da ca nu este! , atunci sa arata si de cat timp este logat pe langa IP si port care are 5050(parca) dar totusi :)

...sa-i vad Web-ul fara sa shtie el...sa shtiu momentan cu cine vb. el sau daca se poate si ar fii chiar beton! sa vad cine are in lista lui si prin el sa intru in discutii cu ala:)

daca se poate rezolva...nu shtiu daca este posibil dar le-am scris cu scopul ca sa iti dau o ideie macar:D

Salut!

Link to comment
Share on other sites

Maine daca nu uit, imi ia mai putin de 1 minut, dar nu va mai merge pe versiunea 8. Postez aici.

Sper sa nu uiti :) Nu e nici macar o problema daca nu va mai merge pe versiunea 8 , deoarece poti sa lasi si programul care merge pe 8 si acesta sa fie o noua versiune , sa zicem 1.3 care functioneaza pe mess 9 . Chiar ar fi ceva bun , deoarece nu imi place sa folosesc versiuni vechi , asa cum este mess 8 ... stii cum e cu vulnerabilitatile si ca e recomandat sa ai cele mai noi versiuni , indiferent de soft ... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...