Jump to content
ciubyever

RsT Blog...

Recommended Posts

Ati putea face si un blog pe wordpress sau blogspot, in care sa atrageti privirile mai multor persoane talentate in programare,web design,hacking....Fiecare cu priceperea lui! Si uite-asa o sa intre mai multi apoi, pe site! Puneti si voi un responsabil cu facerea unui blog! (Un new thread in care fiecare are un blog sa si-l arate, si care e mai talentat, si are mai multi vizitatori la blogu lui, sa fie pus responsabil cu crearea blogului)

Eu am dat doar o idee mica, care se poate dezvolta si.... Va fi site mai activ(sper)!

Link to comment
Share on other sites

da mai dati-le incolo de bloage ca ce scop mai au si astea? Nastase are blog, abramburica are blog, becalli are acu si voi vreti blog? chiar orice forum acu tre sa aiba si blog ca e la moda sa ai blog?

baga semnatura cu "blogul meu este ts.com" si gata.

... uhh forumurile cu bloguri is ca supa cu piscoturi.... v-ar natia de blogari ca nu mai scap de "cutare a postat un coment"

EDIT: ma refer strict la faza ca fiecare user sa aiba si blogu lui hostat de forum. Mi se pare un pic absurd faptul ca multe forumuri ofera asta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...