Jump to content
mihaimu

Locker ID merge!

Recommended Posts

La ce foloseste un yahoo locker sau cum ii zice pentru ca un id de yahoo se blocheaza 12 ore daca introduci foarte multe parole gresite.

Si nici asa nu e mare lucru sa blocezi contul cuiva si nu obtii nimic cu asta. :|

pai din cate stiu eu, t-il blocheaza pe ip

asta nu stiu daca merge , nici nu o s-al incerc, dupa cine e postat nu cred ce merge:))

era unul bun postat de andreea( cred)care (cred) ca mergea

Link to comment
Share on other sites

pai din cate stiu eu, t-il blocheaza pe ip

asta nu stiu daca merge , nici nu o s-al incerc, dupa cine e postat nu cred ce merge:))

era unul bun postat de andreea( cred)care (cred) ca mergea

Nici eu nu o sa il incerc. Dar stiu ca poti face asta cu mana ta, gresind parola de multe ori atunci cand te loghezi pe messenger cu id-ul altuia. Asa ii blochezi contul 12 ore. Era o masura de securitate a Yahoo.

Link to comment
Share on other sites

da , dar blocheaza id pe ip tau...

deci daca id care lai blocat apartine cuiva necunoscut el tot poate intra pe el deoarece are ip diferit de al tau...( cel putin asa stiu-daca e altfel sa ma calce trenu)

ideea ta e buna daca tu si sorata sau frate(depinde) folositi acelasi pc =))=))

Incercasem sa blochez mai demult un id introducand parola gresit de mai multe ori....ce sa vezi , chiar il blocase , respectivu nu mai putea sa intre pe messenger chiar daca avea alt ip ,e adevarat si ip meu a fost blocat 12 ore, dar s-a rezolvat cu un login pe mail :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...