Jump to content
s33us00n

s33us00n

Recommended Posts

Salut. Razvan ma numesc si momentan am 17 ani. Dar sa trecem peste introducerea plicitisitoare. Mi se par foarte tari articolele si forumul d aici si in special faptul k e romanesc:p .....In caz k aveti nevoie d ajutor pt html, javascript,SQL, C++, js sau SQL injections,cateva tipuri d XSS si, chiar dak nu este "related" cu topicul acestui forum, grafica(3d max si photoshop) puteti sa-mi trimiteti PM si ma ajut cat stiu:). Deci, sa speram k ne mai auzim.

Cheers,

RazvanM

Link to comment
Share on other sites

cred k tu esti d fapt muci la comunicare.....nu sti sa t faci inteles...sa sti si tu k xss nu inseamna numai javascript...mai citeste p wikipedia http://en.wikipedia.org/wiki/Cross-site_scripting

si nu mai vorbi urat in special cand nu ma cunosti

Esti idiot nu gluma.

black_death (12/18/2008 8:04:11 PM): <script>alerT(/test/);</script>

s33us00n (12/18/2008 8:04:11 PM): SELECT * FROM database WHERE plm

black_death (12/18/2008 8:04:18 PM): <script>Alert("ma-ta");</script>

black_death (12/18/2008 8:04:24 PM): ti-am cerut vectori xss

black_death (12/18/2008 8:04:28 PM): nu vorbeam de sql

s33us00n (12/18/2008 8:05:19 PM): cred k noi confundam notiunile

s33us00n (12/18/2008 8:05:30 PM): tu c intelegi prin vector?

black_death (12/18/2008 8:05:39 PM): XSS VECTOR esti But ?

black_death (12/18/2008 8:05:52 PM): black_death: eu te intreb de vectori black_death: cod malitios necesar pentru un atac cross site scripting black_death: nu te intreb de xss in x y z

black_death (12/18/2008 8:05:57 PM): despre ce pana mea vorbeam mai sus

s33us00n (12/18/2008 8:06:33 PM):

Read za fucking shit http://ha.ckers.org/xss.html .

+ chiar daca iti mai zic de 5 ori ca esti tampit , n-ai sa pricepi.

Link to comment
Share on other sites

deci...asta e ultimu post p care-l fac in legatura cu topicul asta. Se pare k, dupa c k esti arogant, mai esti si plin de tine. Si nu mai pune conversatia noastra k stiu prea bine ce am scris acolo. XSS inseamna orice fel d vulnerabilitate care lasa coduri(injectii) care le introduci intr-o pagina web sa treaca nefiltrate pentru a afecta alti utilizatori sau pt a obtine informatii. Si tu, d unde pana mea voiai sa stiu c fel de vectori XSS voiai? pot fi html,xhtml,java, sql, activex, flash si multe altele. Fiindca nu am intrat p forum sa-ti vad post-ul si fiindca nu miai dat linku si p mess, nu am intrat p el sa vad despre c este vorba. Intradevar, eu nu am auzit d termenul d vector pana acu, folosind mai degraba injectie sau cod(cu aferentele in engleza), dar cand incepi sa ma faci idiot din motive stupide deja nu mai are rost sa iti explic. Asa k asta e ultimu post la care iti mai raspund in caz ca nu iti schimbi atitudinea.

Link to comment
Share on other sites

deci...asta e ultimu post p care-l fac in legatura cu topicul asta. Se pare k, dupa c k esti arogant, mai esti si plin de tine. Si nu mai pune conversatia noastra k stiu prea bine ce am scris acolo. XSS inseamna orice fel d vulnerabilitate care lasa coduri(injectii) care le introduci intr-o pagina web sa treaca nefiltrate pentru a afecta alti utilizatori sau pt a obtine informatii. Si tu, d unde pana mea voiai sa stiu c fel de vectori XSS voiai? pot fi html,xhtml,java, sql, activex, flash si multe altele. Fiindca nu am intrat p forum sa-ti vad post-ul si fiindca nu miai dat linku si p mess, nu am intrat p el sa vad despre c este vorba. Intradevar, eu nu am auzit d termenul d vector pana acu, folosind mai degraba injectie sau cod(cu aferentele in engleza), dar cand incepi sa ma faci idiot din motive stupide deja nu mai are rost sa iti explic. Asa k asta e ultimu post la care iti mai raspund in caz ca nu iti schimbi atitudinea.

Tot prost ramai. Blow me fag.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...