Jump to content
asdqaz

ip flood [request]

Recommended Posts

am vazut qm sunt tratatzi membrii noi shi fara posturi, dar nu are rost s comentez. din moment c supernova a fost shters .... ash vrea shi io k cineva s imi explice c presupune floodu folosind huburi ... k s imi pot face singur un program, mai precis ma intereseaza despre c huburi e vb, c protocol si in special dak s poate un mic exemplu :D multzumesc anticipat.

edit:sry k nu am 10 posturi

Edited by asdqaz
Link to comment
Share on other sites

invata sa scrii ''oligofr3nule''

Da... si mie mi se pare SCARBOS modul de exprimare al unora pe net ... ma refer la cei care scriu excesiv cu "sh" ( eshti ) , sau si mai scarbos cu ' j " ( ejti ) , sau cei care pun " h " in " ma" si " ba " ( mah ,bah ) sau cei care folosesc excesiv litera " k " ( astia sunt chiar retardati ) oare ce o sa mai apara ?

Poate e putin off topic dar ..asta e. :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Ce-ar fi daca s-ar face un plugin de vBulletin care sa dea automat warn la cei care au scris cu sh, k etc, iar la 3 warn-uri ban direct? Cred ca ar fi destul de bun.

Sa-mi fac putin timp liber si cred ca o sa il fac.

Cred ca ar rupe "rating-ul" cu acest plug-in respectivul care l-ar creea, ar fi milioane de vizualizari la acel plug-in mai ales download-uri :-)

Link to comment
Share on other sites

Da ce? si altii scriu su sh si k? :|

Eventual in mai multe limbi ca sa fie si pentru analfabetii straini. :D

Da, ai dreptate, scuza-ma, cam uitasem despre asta, ma gandeam la greselile de ortografie de peste tot, urasc scurtarile, daca pot fi numite asa, facute de rapperi gen "yo nigga"

in fine, verifica asta (este hilar): http://vaddublu.ro/manea_builder.php

si pentru cei cu "sh","tz","j" etc. recomand: http://vaddublu.ro/convertor_lingvistic.php iar apoi sa dea copy paste la propozitie,fraza etc. aici in cadranul pentru reply/quick reply si sa posteze

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...