Jump to content
black_death_c4t

Hristos a inviat !

Recommended Posts

Marea Servire: (12 Octombrie)

„?i marele fariseu ?i-a pus ochelarii de soare, ?i-a încruci?at mîinile pe piept, gâfâind obosit, de la ce mi?c?ri a spart, zicând c?tre El: O aduci, sau n-o aduci? ?i atunci a venit apostolul Pavel din spate, beatboxuind foarte profi. ?i Iisus s-a pus a levita, stând în cap ?i rotindu-se în timp ce dansa robotul inversat perfect pe ritmul muzicii. ?i mare le-a fost uimirea fariseilor cînd au v?zut-o pe asta ?i s-au cutremurat ?i s-au minunat. ?i Pilat din Pont atunci a zis c?tre ei: Tocmai a?i fost servi?i.” Luca 22:16

Cum se s?rb?tore?te: Când se întâlnesc doi oameni pe strad?, timp de 40 de zile, primul salut? „Hristos a dansat” ?i al doilea r?spunde „Adev?rat a dansat”. Apoi amândoi danseaz? pu?in. Dac? î?i speli bine adida?ii înainte de a te culca, peste noapte vine Michael Flatley, Lordul Dansului, ?i î?i pune în adida?i înc? o pereche de adida?i.

Lectura obligatorie: http://www.piticigratis.com/2009/04/celelalte-chestii-pe-care-le-a-facut-iisus/

P.S. Lock topic?

Link to comment
Share on other sites

pe lista neagra ahead haahahahaha , nu vrei si tu sa iti deschida pustiu viitorul. dute si compenseazal si pe el ca este somer.

My best fucking retards list :

kw3 , cum iti poti dori sa fi prieten cu un moldovean , justifica-te

nemesiss aka Dimineata canta cucul fraieri se duc la lucru

pax un copil nereusit , emo, ratat , accept propuneri pt a ma sinucide

black_death ... is my fucking idiot , but is my IDIOT

zakua pp girls

Ahead O minte stralucita , idolul femeilor sub 40 de ani//

ce face omul la 11 dimineata, i'm fucking famous haha

Link to comment
Share on other sites

Nytro te-as ruga sa nu mai inchizi posturile , cel putin unde vezi ca ma jigneste cineva si tre sa dau replica ,

Deci lyuzette cum sa ma faci idiot ? haha

Nu te-am invatat mami tau sa ai respect pentru persoanele mai mari ca tine , cine stie de ce nebun dai de o sa te scape de tampenile care iti trec prin cap.

Acum probabil o sa zici ceva de genu "pai si tu m-ai facut proasta" nu , nu intelegi eu pot imi permit . . . In alta ordine de idei apleaca-te.

Link to comment
Share on other sites

oi fi eu mai mica decat tine, dar nu asa se vorbeste cu o fata...mai aveti putin si ma luati la vorbe dinalea cu "cf coaie? ", "muie, ba" si altele....sincer, mie nu imi place sa ma cert cu nimeni...dar daca tu ai inceput, nu pot sa tac, caci asta ar fi semn de lasitate...corect?si sincer iti spun, nu am nimic cu tine..nu inteleg de ce ai inceput sa ma ataci asa , in ultima vreme..nici nu ma cunosti bine si deja incepi sa ma critici?dar ma rog, asta e....banuiesc ca nu ma pot astepta la mai mult din partea voastra,...sincer...singurul motiv pt care am venit pe acest forum este de a invata ceva din el..nu am cine stie ce intenti...nici prieteni sau dusmani....insa m-am bucurat cand am vazut anumite pers sunt chiar comunicative, si chiar f de treaba...dar pacat ca nu sunt mai mult de 5. tu clar nu faci parte din acele pers de treaba...nu esti un exemplu bun pt black=))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...