Jump to content
negrutzu84

pt fostii membriii wbb.ro

Recommended Posts

scrrieti aici ce parere ati avut despre wbb.ro

eu : un site de nota 11, dar ca legea istroiei, orrice lucru dupa ce ajunge in culmea existentei sale, incepe sa decada, asa sa intaplat si cu imperiul roman , asa sa intamplat si cu wbb, care avea un imparat, un caesar, greu de gasit. a fost, dar nu mai este :@ :@

bravo mup pt ce ai realizat !!

va rog nu stergeti topicu si nici nu postati altii decat fostii wbb-istii.

Link to comment
Share on other sites

Mai eu sunt de-accord cu negrutzu84 .. asta a fost un razboi al votru cu mup .. sau cine stie ce-ati avut .. dar datorita chiestiei aleaia ne-ati afectat pe toti membrii .. adica chiar aveam cativa prieteni buni pe wbb .. si imi placeau tot odata si regulile .. adica un forum in care toti ne respectam reciproc . Pacat ca sa dus ... :(

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("Kw3[R)</div>

Ln wrote: pai warez.rst-crew.net ?

si userii sa fie tot aceeasi de la forumu asta dar acolo numa warez..nush nu mi se pare cool ideea nici nu creca o sa o aplic

Cu Mupetz nu cred ca te-ai impaca tu , dar daca iei legatura cu Domino sau incepi de la 0 cu el ar fi o idee buna....ce ai de pierdut ?

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("Kw3[R)</div>

Ln wrote: nu mai vrea sa puna siteul sus + eu am toata baza de date de la ei .. as putea pune totate programele..filmele..muzica ce a fost postata pe warezbb pe forum .. da nu mi se pare super ideea de WAREZ

NU prea mi se pare o idee buna sa faci asta , deoarece sunt link-uri expirate , post-uri , topic-uri facute de membri care nu o sa vrea sa se inregistreze veci aici , deci daca chiar vrei sa faci asa un forum de warez , mai bine incepi de la 0 !

Link to comment
Share on other sites

Eu intram destul de des pe wbb si imi pare foarte rau ca nu mai e up. WarezBB era cel mai tare site avand acest profil WAREZ. Intr-adevar erau unele mici scapari, insa in general era un forum matur bine tinut sub control.

Mup poate totusi gasesti vreo metoda sa reinvii spiritul warez.

Respect

Link to comment
Share on other sites

wBB inchis permanent. E-mail mupetz@gmail.com pentru informatii.

Donatorii sunt rugati sa ma contacteze.

¤ Toti membrii wbb sunteti invitati sa continuati activitatile warez pe forumul colegilor nostri internationali w-BB : http://www.wa****.org

O sa incerc sa scot toate link-urile postate de voi in forum din baza de date si o sa le fac public aici pe index, sunt link-urile voastre.

Mult succes in continuare adevaratilor membri wbb. Ne pare rau ca a trebuit sa ne oprim aici.

Motivul e simplu : wbb a fost tinta multor atacuri in ultimul timp, asta nu e foarte important; important este ca marea majoritate a membrilor wbb au trecut de partea celor care ne ataca, devenind membrii acestui "team" de kizi si mai ales, aducand injurii la adresa comunitatii noastre.

Nu vreau sa mai platesc gazduire pentru astfel de imbecili care se lasa impresionati de kizi.

Link to comment
Share on other sites

dered nu este cel mai tare site de warez, poate din Romania da, dar din afara nu, intra pe warez-bb.org si gata ;)

zbeng alea sunt la vrajeala, eu va garantez ca Mupetz urca site-ul inapoi, vrea sa impresioneze, sa faca userii care iubesc wbb-ul sa vina aici pe forum si sa faca scandal, nu va lasati impresionati de prostiile lui Mupetz.

Cred ca semnatura mea e facuta special ptr Mupetz :D

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("Fatal1ty")</div>

LOL asta sigur nui o prostie LOL  

=))  :@  :@  :@  :@  

:@

nu am zis ca e o prostie forumul asta.

.

cat despre xavier:

la ce i-ar ajuta daca as veni aici si as face scandal ???

la primirea unui ban, probabil.

iar MUP nu e chai asa de fraier pe cum crezi........

(nu vreau sa jignesc pe nimeni)

lool eddie47.

daca am fii fost impresionati de cineva, am fii fost de kw3rLn, nu de tine......... , pt ca el a spart forumu, nu tu. dak ai avut vreo implicatie in spargerea forumului, te respect atat cat l-ai ajutat pe kwerln!!!!

nu ridic in slavi pe nimeni ca nam nici un interes !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...