Jump to content
loki

Formular test de inscriere RST

Recommended Posts

Eu as avea o idee: Toata lumea cauta teste IQ ce oricum nu vor da rezultate mai bune indiferent care ar fi. Doar sunt o groaza de spoileri. Eu zic mai degraba dupa testul cu broastele sa urmeze un formular cu intrebarile urmatoare date una cate una, ceva gen daca stiti cum e blackboardul:

EXAMEN PERMIS DE UTILIZARE RST

NU VREAU Conquiztador Killer

Nu, sa traiti! - Ba da mancati-as

NU VREAU php-uri compilate in EXE

Nu, sa traiti! - Ba da mancati-as

...

NU VREAU sa imi hacuiasca cineva un site

NU VREAU sa imi hacuiasca cineva un cont yahoo

NU VREAU sa imi hacuiasca cineva un cont hi5

NU VREAU programu ala ba care este si pe google

NU VREAU wareze

NU VREAU sa fiu mare "hacer"

NU VREAU fete goale

...

Nu VREAU sa folosesc gramatica limbii Romane

NU VREAU sa citesc intrebarile astea tampite

Nu, sa traiti! - Ba da mancati-as (ei, aici se mai inverseaza actiunea pentru cei care dau din reflex)

Raspuns gresit - multumim pentru atentia acordata. Pa! Eventual ban IP o zi pe pagina de inscriere

In felul asta exista siguranta cat de cat ca mucosu a citit si inteles regulile si nu va mai intreba absolut toate tampeniile. Si nu va ocupa nici loc degeaba cu contul lui.

Link to comment
Share on other sites

Inregistrarile ar trebui sa fie libere, pentru oricine, chiar si pentru cei care vor CQ Killer. Cel putin asa, macar o parte din o sa inteleaga ca nu mai merge de 15 ani.

Sa inteleg ca tie frica ca nu o sa mai ai pe cine bana

C'mon , nu o sa te bata nimeni daca o sa recunosti :D

Dupa mine mai bine lasam totul asa cum este :] Eventual chiar si fara testul cu broastele

Link to comment
Share on other sites

Nici nu stii ce 1337h4x0r poate ajunge un skid0fren care dintr-un baN ceva s-a ambitionat si a inceput sa invete si sa descopere gustul programarii apoi sa evolueze pe zi ce trece vizibil. Ceilalti macar invata in primul rand sa gandeasca, iar cu timpul se reduce numarul lor.

Link to comment
Share on other sites

Nu mai bine face?i ?i voi la înscriere utilizatorul s? trimit? un mail cu ce vrea el s? fac? dac? cap?t? acces? Dup? aia, sorta?i voi cererile de înscriere sau pune?i 50 de chinezi la subsol s? v? fac? treaba.

nope. Ideea mea era totusi ca inscrierea sa nu presupuna verificari umane. Ci doar aia 50 de chinezi.

Link to comment
Share on other sites

Da, fara testul cu broastele. Pai ma plictisesc si eu... Oricum nu sunt multi de banat... Nu cred ca are rost un test, daca aici se dadeau gogosi gratis mai ziceam.

ceva legat de CCV ? ... ca test :)))))

MACAR SA FACA 2 COMENZI IN .BAT ..............

Link to comment
Share on other sites

Sau ca pe trackere ... odata la cateva luni inscrierea gratuit, iar in rest sa se poata inscrie numai prin invitatie primite de la useri ai forumului care primesc invitatie la randul lor cate una la 50 posturi sau ceva de genul. Si ca sa fie usor obligati sa trimita acele invitatii cu fiecare invitatie trimisa si cont facut cu succes userul care a trimis invitatia primeste un fel de reputatie, ce va trece voua prin minte, etc. Insa de userul invitat isi face cont si apoi incepe prin posturi idioate si alte lucruri ce merita ban, cel care a trimis invitatia ia warn / ban cateva zile (userul invitat ia baN desigur). Scopul este ca userii inregistrati sa trimita cat mai multe invitatii altora, dar in acelasi timp cei care se inscriu sa fie toti "par blond ochi albastri" :)) [cel care trimtie invitatie va fi constient atat de recompense cat si de consecinte].

Link to comment
Share on other sites

@H@H@HH@ =) "Eu sunt lokipaki! Sunt prietenos, ma trezesc dimineata mananc, mai codez ceva apoi imi traiesc viata exact ca un om obisnuit si asta-i tot despre mine. Daca vrei sa afli cine este lokipaki si ce face el / cum isi traieste viata scrie in casuta de mai jos: 'Vreau un cqkiller gratis!' "

Link to comment
Share on other sites

@H@H@HH@ =) "Eu sunt lokipaki! Sunt prietenos, ma trezesc dimineata mananc, mai codez ceva apoi imi traiesc viata exact ca un om obisnuit si asta-i tot despre mine. Daca vrei sa afli cine este lokipaki si ce face el / cum isi traieste viata scrie in casuta de mai jos: 'Vreau un cqkiller gratis!' "

asta-i la apasa 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...