Jump to content
sosetutza

Yahoo scam Page

Recommended Posts

si ideea care e?uploadezi index.html si yahoo.php,bun,dupa care ce?trimiti linkul la careva,si cand isi scrie userul si parola ti se trimit tie automat pe mail?scuze,dar nu prea am inteles cum functioneza...sorry

Da cd se logheaza iti trimite userul si pass pe mail sau pe ftp cum il faci tu

Link to comment
Share on other sites

nu e vorba ca pune sau nu.eu am incercat sa vad cum functioneaza,in primul rand.dupaia vine si distractia.am rezolvat problema.nu aveam nevoie de ftp ala neaparat.am facut un cont pe my3gb,dar faza e ca dupa numai o zi mi-au desfiintat pagina pe motiv de phishing.trebuie sa caut un free host care sa nu imi incurce apele... si apropo,chiar merge treaba cu scam...in 2 ore,deja aveam 5 clienti...sunt destui nestiutori,slava cerului... :))

Link to comment
Share on other sites

nu e vorba ca pune sau nu.eu am incercat sa vad cum functioneaza,in primul rand.dupaia vine si distractia.am rezolvat problema.nu aveam nevoie de ftp ala neaparat.am facut un cont pe my3gb,dar faza e ca dupa numai o zi mi-au desfiintat pagina pe motiv de phishing.trebuie sa caut un free host care sa nu imi incurce apele... si apropo,chiar merge treaba cu scam...in 2 ore,deja aveam 5 clienti...sunt destui nestiutori,slava cerului... :))

Daca obsearva omul si il reclama iti desfinteaza pagina

Link to comment
Share on other sites

prima oara mi-a desfiintat pagina pt ca din nefercire se afla si "yahoo"scris pe acolo,dar am redenumit,gen "minichickeninvaders" si cred ca nu o sa mai am probleme.kestia e ca ar trebui sa fie si alta metoda sa obtii passul la un cont de mail...poate la fel de usor.daca are cineva vreo sugestie,as fi mai mult decat fericit sa studiez si alte metode.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...