Jump to content
daatdraqq

Stargate Universe

Recommended Posts

Cum apare un episod o sa-l pun aici .

131547324ad476e40e42f.jpg

E01-E02 :FileBox

SUB :FileBox

E03 :FileBox

SUB:FileBox

E04 :FileBox

SUB:FileShare

E05 :FileBox

SUB:FileShare

E06 :FileBox

SUB:FileShare

E07 :FileBox

SUB:FileShare

E08 :FileBox

SUB:FileShare

E09 :FileBox

SUB FileShare

E10 :FileBox

SUB :FileShare

E11 :FileBox

SUB : fileshare

E12:FileBox

SUB : FileShare

E14:2shared

SUB:FileShare

Link to comment
Share on other sites

E mishto, recomand. Nu trebuie neaparat sa va fi uitat la fostele serii Stargate(SG-1 si Atlantis) dar e mai bine daca v-ati fi uitat pentru a intelege substratul povestii(care-i faza cu stargate-ul si cine-s Ancients). In rest e frumos, asemanator cu Battlestar Galactica.

Ceea ce ma enerveaza e cameramanii care sunt bolnavi de Parkinson si nu pot sa tina camera dreapta calumea. Stiu ca unora le place chestia asta, ca cica adauga realism, dar mie nu imi place

Link to comment
Share on other sites

e bine ca ai pus subtitrarile semnate squall&florina, chiar ma uitasem la sub la ep1-2 si vad ca nu incepe cu "forza forza" cum e prima subtitrare raspandita.

Da, se merita sa vedeti si filmul din 1997 (desi sunt alti actori) si eventual primele 2 episoade din SG1 (children of the gods) ca-s interesante.

Totusi sa stii ca doar subtitrarile sunt mai greu de obtinut; filmele au aparut repede pe torente putin dupa miezul noptii. Chiar, cu un proxy bun ar trebui sa poata fi vizionate de pe syfy.com (are restrictie la tarile unde nu se difuzeaza).

Edited by loki
Link to comment
Share on other sites

Eu ma uit cu subtitrarile in engleza...alea apar mai repede

la ep3 nici pe alea nu le-am gasit la timp. Prin "la timp" inteleg vineri de la 23:00 - sambata la 12:00.

La ep 1-2 a aparut una in italiana si s-a raspandit pe tot netul doar o versiune google translate dupa ea in romana. Mult mai tarziu a aparut asta publicata aici (deja vazusem filmul mult inainte)

Link to comment
Share on other sites

episodul 5 nu merge luat, mai ai alt link?

Merge . Daca mai ai probleme de genul asta ,il lasi 2-3 minute si incerci iar ,mai cad si ei ce vrei ...e moka :))

n-ai intarziat, azi noapte nu era gata traducerea.

Am observat ca nu e gata subtitrarea aseara pe la 3 cand am intrat ,dar am zis ca nu vad bine de la bere :))

Link to comment
Share on other sites

nu merge, am incercat toata ziua sa iau si imi zice

Not Found

The requested URL /get_file.php was not found on this server.

Apache/2.2.3 (CentOS) Server at sxii.filebox.ro Port 80

am incercat si din firefox si din opera si din crome, cam din ora in ora si la fel acelasi mesaj...

iar linkul care apare dupa ce termina numaratoarea aia e

http://sxii.filebox.ro/get_file.php?key=f64d206ec1fb1628d321a462454a16aa&chk=0&t=1256485158&h=de701500faa13a2e1986b7c98455d4da

Link to comment
Share on other sites

Ma asteptam la mai mult de la SGU. Cam plictisitoare episoadele astea cu crize. Sper ca o sa devina mai interesant mai tarziu ca altfel nu cred ca ma mai uit. Mai bun a fost SG-1 si Atlantis.

Ca SG1 nu vom mai vedea noi serial :)) .Probabil si din cauza actorilor care nu mai apar (sau apar foarte rar) in atlantis si universe ;) Prima oara cand a inceput sa scartaie a fost cand i-a crescut parul lui Teal'c in SG1. Deja incepuse sa nu mai aiba farmec ...

Apropos ,are cineva un ftp cu SG1 ?

Link to comment
Share on other sites

low budget movie...fara aer fara apa urmeaza sa ramana si fara femei sa vad unde ii indruma nava de data asta...

urmeaza sa isi dea seama ca unul (sau mai multi) dintre ei nu sunt pe lista de zbor...eu cred totusi ca este o continuare de la serialul Lost cu putine influente Prison Break

Edited by asu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...