Jump to content
Dieliric

I'm new now..may be i'll be veteran once..

Recommended Posts

Salut tutror! Ma numesc Madalin dar toti imi spun Sisu, nu vreau sa zic dece momentan :P. Mai multe despre mine nu prea stiu ce sa spun, sunt student in anul IV la Universitatea Gh Asachi din Iasi, nu mai dau si numele facultatii si profilului pentru ca nu are nici o legatura cu ceea ce se intampla pe aici si pe deasupra e cam lung :D dar mai scurt decat bolboroseala mea de aici. Pentru ca nu vad nici o categorie de genul de unde ai auzit de forum, cum ai dat de noi etc o sa spun ca am mai trecut pe aici din cand in cand ca vizitator dar astazi a fost ziua cea mare in care am decis sa imi fac si eu un cont aici, am zis dece nu doar nu am nimic de pierdut, deci am ajuns dupa ce mi-am amintit de hackpedia ca uitasem putin de forum si am vazut un tutorial de-al lui nytro si la semnatura am vazut ceva ce mi-a amintit de forum, so google search and here i am. Cred ca am sa termin palavrageala aici nu de alta dar poate aveti ceva mai bun de facut decat sa cititi un post neinteresant.

Ps. Din cate am vazut sigur o sa imi placa sa raman aici :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ai ceva cunostiinte de securitate, sau ai venit doar asa...sa vezi deface-uri si sa lingi in cur pe careva paci

Nu vreau "sa ling in cur pe nimeni" :mad: nu sunt genul si am cunostiinte legate de securitate, momentan sunt cam putine din cate zic eu dar asta nu conteaza, pentru asta ma aflu aici ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...