Jump to content
omegasus17

Salutari si scuze

Recommended Posts

M-am inregistrat pentru ca am fost impresionat de ce am citit aici pe forum si de cunostintele voastre in materie de hacking.

Imi cer scuze insa pentru ca nu ma pricep la mai nimic in materie de progamari,hacking,etc

Sper sa nu fiu luat cu fulgi cu tot pentru ca va respect si de ce nu poate cu timpul am sa invat si eu macar 20% din cunostintele voastre.

Va salut pe toti si astept Mesaj privat de la cineva care vrea cu adevarat sa ma ajute....fara bataie de joc...

Respect

Link to comment
Share on other sites

daca citesti regulile si le respecti nu te ia nimeni "peste picior", aia cu mesaj privat nu prea o sa se intample, forumul chiar de aia e, asa nu mai faceau forum ci te invatau altii pe mess/irc , oricum depinde si ce vrei tu sa inveti/stii, nu prea merge sa inveti universal, azi inveti un limaj, maine inveti altceva si tot asa.... , te salut

Link to comment
Share on other sites

vreau sa imi arate cineva sau sa imi explice cum sa fac la jocuri online gen bitefight sau battleknight muscaturi sau bani repetat fara sa se prinda admin...

Sunt acolo niste smecheri care cred ca totul se invarte in jurul lor si merita sa le dau cu ajutorul vostru peste nas....

mersi anticipat

daca tu vi cu un astfel de scop pe forum,prevad ca nu o sa stai prea mult :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...