Jump to content
SENEQ_o

Noua ordine mondiala ? Illuminati ? 2012 ?

Recommended Posts

faza cu iluminati nu o stiam,acum am aflat de latine

stiam doar ca in 2012 o sa se termine calendaru mayas si nu mai stiu ce chestii.Am avut o perioada cand eram interesat,da m-am lasat de sportu asta.

eu personal cred ca exista o tentativa catre o noua ordine mondiala , si cred ca exista o societate secreta

perfect de acord, dar sper si cred ca este mult mai mult de atat

Uite,daca te pasioneaza:

Anul 2012 si schimbarile majore prin care trecem - articole de metafizica - esoterism.ro

Mayasii mai spun despre 2012 urmatoarele:

--vom depasi tehnologia, asa cum o cunoastem noi azi.

--vom depasi constiintele actuale despre Timp si Spatiu.

--vom depasi necesitatea Banului.

--dupa ce vom trece rapid prin Dimensiunea a 4-a, vom intra in Dimensiunea a 5-a.

--planeta Terra si intreg Sistemul Solar se vor sincroniza cu Galaxia si intregul Univers.

--ADN-ul uman va fi reprogramat si imbunatatit, si va avea 12 spirale in loc de 2.

In acest Timp dintre Lumi, oamenii se schimba. Isi schimba relatiile, felul de a gindi, locul de munca, atitudinea, deciziile.

Mai ales tinerii, nu mai accepta vechile sisteme si institutii, care vor disparea cu timpul.

Nu ti se pare ca se incepe a simti cateva dintre cele descrise?

Sper sa fie adevarata, ca sincer , nu prea vad un rost in viata(25 de an inveti pentru un salariu de cacat,dupa care muncesti ca bou pentru viitoru copiilor si o sa te trezesti batran si obosit si plingand ca ti-e dor sa fii copil). Trebuie sa se intample o revelatie/revolutie ceva, ca deja viata e degeaba...

"Cui ii pasa, cand am berea sau nu mai stiu eu ce...". Asa spun majoritatea,neconstientizand ca trec anii ca vantu.Cum stau eu toata ziua la calculator si imi frec viata (dar eu cel putin m-am prins de idee si incerc sa fac ceva mai interesant,dar in Romania....canci) , asa si altii care fumeaza si se cred ei mari bastani, stand la colt de strada si ascultand nuj ce manele.

Nici mie nu imi vine sa cred ca sunt a-11a,parca ieri eram boboc...

Multe lucruri interesante si multe de zis,da e noapte..si ca sa scrii in zada,necitind nimeni,nu are rost.Mai misto e la o teresa sau in parc la un suc/ o bere sa vorbim.

Eu tot astept 2012, ca sunt curios daca o sa se intample ceva.Dar, se pare ca au mai fost "alarme false" pana acu.

hai nb, mai dau replay maine...

o intrebare: Crezi in D-zeu?Crezi ca daca l-am scris prescurtat, am pacatuit?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu pot s? iau în serios ni?te indivizi care nu au r?bdare s? citeasc? ceva ?i îmi cer varianta video, la fel cum nu pot s? iau în serios ni?te clipule?e despre Illuminati ?i Michael Jackson sau filme precum Zeitgeist sau situri cu articole de genul: "Intr-o roca selenara s-a descoperit statuia unui inger", "Din misterele razboiului psihotronic" ?.c.l.

O bun? parte sunt elucurbatii, pe restul se poate face reversing.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...