Jump to content
Fitty

[RST] MySQL Exploiter PHP version

Recommended Posts

da ma asa e cum zici tu :) lasa ca il probez pe masina de lucru si daca e curata o sa va transmit. si unde se connecteaza si ce face.

iar legatura cu frica era pt simplul fapt ca majoritatea zic nu uploada pe virustotal..WHY NOT ? daca tot e curat programul tau dece nu ?

iar ce zici tu aici e un bullshit MARE rau. dar fiecare cu parerile lui, eu am postat ce am gasit pe virustotal, daca nu trebuia ghinion. ardeti si voi pe restul alta data.

EDIT: dece mysqldumper al lu flash nu a fost detectat NICI pana acum a fiind ceva rau ?eh prosteala asta e pt newbies care nu stiu si dau click la intamplare.

numai ca e urat sa iti infectezi proprii membrii mai ales cand ai MULTe posturi si fiind un om respectat.

eu la asta m-am referit...nu la munca lui pt ca sunt sigur c a facut o munca deosebita facand programelul sa mearga si mai bine, bravo lui.

eu m0am referit la posibile backdoor-uri ( am generalizat ) nu am zis de el.

Link to comment
Share on other sites

Nu ma intereseaza, dude. Eu am facut script PHP, nu exe-uri. Nu ma intereseaza alte alea, il folosesti sau nu, e decizia ta.

LE: vad ca e vorba de aia facuta de virusz. Ala e un webserver cu PHP integrat si un mini-browser (bazat pe IE). Nu vad ce ar fi vulnerabil in asta. Oricum, nu folosi exe-ul, urca php-ul pe x10hosting.com ;)

Edited by Fitty
Link to comment
Share on other sites

ba trxtxx, inainte sa vorbesti degeaba verifica si tu, ce plm faci 20 de posturi cu comentarii pentru un amarat de fisier protejat cu nspack, daca nu ai auzit pana acum NSpack e un packer destul de vechi, cauta-l pe net si folosestel pe ceva ce stii tu ca nu e infectat, urca-l si vezi daca e dupa ce l-ai protejat....

PS: n-are rost!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...