Jump to content
waingro

Acunetix de vanzare

Recommended Posts

draaq.. nu am folosit crackuri in viata mea.prefer originalul:))

cu cat il dau?l as da si mocca dar sa moara masa e greu de trecut rbs ul.macar pentru chin.. 3 milioane(neg.).macar sa mi scot tigarile.daca nu vine careva cu vreo oferta.. il trimit la unu random in pm.si aia e:)

later edit:il dau la schimb si vb serios pe niste "europence".poate aveti prin loguri.

Edited by waingro
Link to comment
Share on other sites

deci nu cred ca esti sanatos. ai cumarat cu cc luat din spam sau shop draci si vrei sati dea lumea cc de europa pe el? ce e asa greu sa isi cumpere si ei. si inca ceva tu crezi ca pe forumu asta lumea sta sa stranga cc pt oameni ca tine ? esti vai de capu tau baiete macar vorbeste pe limba noastra europence=credit cards from Europe lumea se gandeste la pizde cand zici asa ...

hai ca am lungito asa ca o spun pe scurt ...

esti praf

Link to comment
Share on other sites

un roman adevarat.cand nu are ce face se baga in seama.

cand o sa poti trece tu prin vreun procesor, marfa de 3000 de euro .. niciodata de altfel .. sa ma cauti.

prea multi cretini in zona.scoate ma din db admine.nici sisif nu cred ca ar putea sa le bage la cretinii astia cu gauri in cap materie cenusie.

Edited by waingro
Link to comment
Share on other sites

faceam referire la marele ebaist de duzina asta de aici.

si mi te ai bagat si tu n seama..

de ce nu va luati ma de mana frumos sa va aruncati in mare?

@Fug4ru':"sa vezi cand trec 9k nu 3k " ce treci ma?barca pe malul celalalt?

ma sperii cand vad cat de dobitoci si fara absolut nici cea mai vaga idee cu ce se mananca o ciorba.. este tineretul patriei noastre.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...