Jump to content
ConraD

Cont iplay

Recommended Posts

Am un cont pe iplay si din cauza netului nu pot sa-mi maresc ratia,asa ca m-am gandit sa ofer cuiva contul care are netul bun si care are te tras de pe iplay,sa-mi maareasca ratia.

Care doreste sa-mi dea un pm.

Daca sunt mai multi doritori,dati-mi pm mai multi,nu e problema doar sa nu schimbati pass.

Link to comment
Share on other sites

Eu am folosit RatioMaster pe Xtremezone cam 1 an. Dupa aceasta perioada mi-a dat ban. Oricum nu il recomand.

Daca vrei da-mi mie contul, nu schimb pass :) Iti voi da conturile mele de torrent (asta ca sa ma ai la mana cu ceva...:D... de preferat sa nu le schimbi nici tu).

Sunt de incredere, ai sa vezi. ;)

PS: incearca sa down FreeLeech si stai cu pc mult aprins, sa nu faci fake ratio, o sa regreti ca ti-au banat contul.

Bafta !

Link to comment
Share on other sites

Salut! Ma numesc “LOADER”(nick-ul meu).

Eu as vrea sa-ti administrez contul.

Am o ratie foarte buna pe filelist si demonoid.

Detin 480GB de “staff” (muzica/filme/jocuri/HD-uri/aplicatii) unde 90% dintre ele sunt lucruri aparute foarte recent -CUMPARATE chiar. La cererea a mai multi “downloaderi” mi s-a spus sa gasesc o invitatie/cont pe iplay cat mai repede si sa public tot staff-ul meu.

Singura problema e ca de 1 luna caut o invitatie/cont pe iplay si tot n-am gasit nimic.

Eu cred ca 480GB si cat mai fac eu in fiecare zi gen (5-6GB upload pe zi) vei avea o ratie foarte buna.

Te rog sa ma contactezi pe vld.cristea@gmail.com si nu vei regreta.

Ideea este ca eu nu pierd si nici nu castig nimica la afacerea asta, in schimb tu (ConraD) si cei de pe iplay.ro castiga “la greu”.

Asa ca faceti calculele 1 cont iplay valoreaza cat 480GB de staff? Eu cred ca sigur da.

Astept confirmare in cel mai scurt timp!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...