Jump to content
Guest .TinKode.

My new blog! :D

Recommended Posts

1. Vad ca si-a facut pana acum vreo cateva conturi si nu stiu cum se face ca primeste ban dupa ban fara sa vad ca a si facut ceva care sa merite asta. Din cate vad este un obicei al unor moderatori sau admini ce or fi aia care se ocupa cu asa ceva sa dea ban asa doar ca au ei chef chiar si noilor veniti. Nu prea vad cum vreti sa atrageti mai multi utilizatori aici pe forum din moment ce li se da ban chiar de la primele posturi.Eu inteleg ca aveti frustrari unii din voi aici pe forum dar poate va mai si abtineti.

2.

ratatule _!_
Il cunosti de undeva ? Ce vrea sa insemne replica ta ca nu e nici ontopic , ... nici offtopic.

Stiu ca ce am zis s-ar putea sa irite pe unii dar pur si simplu mi se rupe. Care vrea sa va pupe in cur nu are decat sa o faca eu am zis ce am avut de zis si cu asta basta. La urma urmei puteti sa dati ban la toata lumea si sa ii pastrati doar pe aia pupincuristi care, indiferent ce ati posta, replica lor va fi :

"uauuu ! , cool !, Thanks !, Bine lucrat !, Bine i-ai facut !, Ce tare ai fost ! Esti tare ! Esti dur ! " etc. etc. etc..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...