Jump to content
Guest Nemessis

Inca doua clipuri frantuzesti anti-romani

Recommended Posts

Nu stiu de ce totusi nu recunoaste nimeni ca pana la urma....AU DREPTATE ! MARE DREPTATE !

Pai de ce sa nu rada de romancele noastre ca au doua utere si intr-unul baga puli straine si intr-altu baga telefoane mobile si spray-uri si ce mai gasesc de furat ? Nu e adevarat ? Nu se duc romancele noastre la asta in strainatate ? Cate se duc ptr munca ptr care sa mergi cu capu' ridicat pe drum si cate se duc ptr. rahaturi de astea ?

Eu zic ca asa merita romanii (si in special romancele ) sa fie de rasul lumii ca doar ei singuri au ales aceasta cale ! Si inca ceva: va zic eu ca mai multe sunt romance care fac asta decat cele care sunt tigance asa ca nu va mai dati loviti cu faze de astea cu dicrirminarea si cu rasismu' ca asta e: AU DREPTATE ! si cu asta basta !

Link to comment
Share on other sites

pentru scumpii nostri francezi. refrenu parca e facut pentru ei. si partea cu furatu si cersitu...da ma facem milioane din prostia lor...pentru ca sunt prosti si dau bani ei merg cu 206 si noi in M6 si SL600 . si ne mai pupa fundu si aia din guvernu Romaniei care dorm cand altii isi bat pla de noi. Ar trebuii sa ne retragem ambasada din tzara aia de cacat si piticu ala de presedinte care il au sa il ia de mana pe piticu nostru de prim`ministru si sa se arunce in aer
Link to comment
Share on other sites

Sincer pe mine nu ma intereseaza ca sunt rasisti , nu mi a placut limba franceza niciodata , nu mi au placut nici francezi de cand ma stiu , sunt mai sovinisti decat isi imagineaza multi , daca prind pe la ei prin Franta romani care fura sau cersesc ( desi s-ar putea sa fie tigani ) nu au decat sa ii ghilotineze sau sa ii arda pe rug cum faceau in trecut , plus ca nu ii suport ca in istoria lor religia a fost foarte importanta si au facut o groaza de crime in numele religiei .

Numa de respectul nostru nu au nevoie francezii , nu dau 2 bani pe ei asa cum nu dau ei 2 bani pe mine .

@Krisler12

pl nu intra in uter :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...