Jump to content
alexarpad2003

Hi5 comments

Recommended Posts

Va salut. Am lasat niste commenturi pe hi5 la cineva si acum asi vrea ca ele sa nu mai existe, el nu vrea sa le starga. Am incercat sa anulez contul meu insa tot arata comenturile. Am vazut mai de mult la o poza la un utilizator niste comenturi, iar printre ele era un comm in loc de poza utilizatorului era un semnul exclamarii, iar in loc de comment un mesaj scris de aia de la hi5 , ceva de genul "this message has been deleted" sau "this user has been deleted" ) . Stie careva cum sa fac sa nu mai apara comenturile alea ?

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
Va salut. Am lasat niste commenturi pe hi5 la cineva si acum asi vrea ca ele sa nu mai existe, el nu vrea sa le starga. Am incercat sa anulez contul meu insa tot arata comenturile. Am vazut mai de mult la o poza la un utilizator niste comenturi, iar printre ele era un comm in loc de poza utilizatorului era un semnul exclamarii, iar in loc de comment un mesaj scris de aia de la hi5 , ceva de genul "this message has been deleted" sau "this user has been deleted" ) . Stie careva cum sa fac sa nu mai apara comenturile alea ?

Nu mai fiti rai cu el. Nu conteaza ca are limbajul asta, 70% de pe RST folosesc limbajul de messenger. Sa revin la idee, nu se pot sterge comentariile pe care le lasi la altul pe profil. Un prieten de-ai mei (Nuno Peralta) mi-a spus ca aceasta optiune este inca "in constructie" si va fi lansata in curand. Pana atunci, poti doar sa il rogi pe proprietarul profilului sa-ti stearga comentariul. Si referitor la blocare, mesajul este This item has been blocked and cannot be viewed. The user who posted this item has been blocked due to abuse of the hi5 Terms of Service.. Acest mesaj apare atunci cand in comentariul tau se afla unul din cuvintele "necenzurate" sau daca faci spam.

habar nu am hi5,intreb si eu aici,nu merge sa editezi commentul ?

Nu merge (motiv de securitate).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...