Jump to content
Sonny

Blog!

Recommended Posts

"o melodie “semnata” Alexandra Stan. Lollipop (Param pam pam), care nu suna deloc rau, videoclipul e si el acceptabil, mai clatesti un ochi la fustitele alea scurte, in rest nimic anormal sau nou. Negativul suna bine!"

Sal, ne-ai pierdut. Fiti-ar aia a dracu X( Si cand te gandesti ca era sa dau un Ctrl B...

Just kidding, dude. Keep it real.

Edited by Fitty
Link to comment
Share on other sites

"o melodie “semnata” Alexandra Stan. Lollipop (Param pam pam), care nu suna deloc rau, videoclipul e si el acceptabil, mai clatesti un ochi la fustitele alea scurte, in rest nimic anormal sau nou. Negativul suna bine!"

Sal, ne-ai pierdut. Fiti-ar aia a dracu X( Si cand te gandesti ca era sa dau un Ctrl B...

Just kidding, dude. Keep it real.

Thanks dude :P

Link to comment
Share on other sites

Well imi place continutul and all....dar poate ar trebui sa schimbi/adaugi ceva culori pacolo :D

As fi schimbat eu pana acum de 100 de ori, dar nu am chef sa platesc pentru upgrade-uri gen posibilitate modificare CSS. Mai bine astept momentul sa ma mut cu domeniu propriu :)

Link to comment
Share on other sites

Sonny imi place blogul tau doar ca tema este cam simpluta. Oricum in materie de continut este ok, daca nu vrei sa platesti pentru CSS incearca macar sa gasesti o tema mai "cu viata". Am o teorie de cand sunt pe wordpress: Oamenii vor interpreta articolul WP in functie de fundalul(tema) pe care o ai. :))) Nu stiu de ce dar la mine mereu se aplica. Daca as fi avut o tema cu un cantaret de muzica populara cand spuneam ca muzica populara isi are aceasi baza ca "maneaua" oamenii m-ar fi aplaudat.(am multe exemple in care tema a influentat) <u>CONCLUZIA</u> imaginea blogului reflecta modul tau de gandire. Cititorii vor vedea prima data aspectul si abia apoi articolele. Creeaza o imagine buna de la inceput, nu le face o impresie proasta despre tine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...